Districtsbeker 2021/2022

bekerProgramma, uitslagen en standen districtsbekervoetbal 2021/2022

De groepsfase's van het bekervoetbal zijn ingedeeld in een 3-tal hoofdgroepen:

  • Groep 01: Betreft de 1e en 2e klassers (zaterdag en zondag door elkaar)
  • Groep 02: Betreft Zaterdagteams 3e t/m 5e klasse
  • Groep 03: Betreft Zondagteams 3e t/m 5 klasse

De teams uit de 2e en 3e divisie en Hoofdklasse stromen later in. Van Groep 01 gaan de nrs 1 en 2 door. Van Groep 02 en 03 uitsluitend de groepswinnaar.

Groep 01-14
nrTeamGesp.-PntVoorTegen
1 Hoogezand * 3 - 7 13 - 4
2 Drachtster Boys * 3 - 7 10 - 4
3 Zuidhorn 3 - 3 9 - 10
4 FC Lewenborg 3 - 0 3 - 18
Programma:
DatumTijdThuis-UitUitslag
04-09-2021 17:00 Drachtster Boys - Hoogezand 1 - 1
04-09-2021 17:00 Zuidhorn - FC Lewenborg 6 - 1
11-09-2021 17:00 Hoogezand - Zuidhorn 4 - 1
11-09-2021 17:00 FC Lewenborg - Drachtster Boys 0 - 4
18-09-2021 15:00 Zuidhorn - Drachtster Boys 2 - 5
19-09-2021 14:00 Hoogezand - FC Lewenborg 8 - 2

Groep 01-20
nrTeamGesp.-PntVoor-Tegen
1 sc Stiens * 3 - 7 11 - 2
2 Zeerobben * 3 - 7 9 - 2
3 Zwaagwesteinde 3 - 3 4 - 9
4 Drachten 3 - 0 0 - 11
Programma:
DatumTijdThuis-UitUitslag
04-09-2021 14:30 Zwaagwesteinde - Zeerobben 0 - 2
04-09-2021 17:00 Drachten - sc Stiens 0 - 2
11-09-2021 14:30 sc Stiens - Zwaagwesteinde 7 - 0
11-09-2021 17:00 Zeerobben - Drachten 5 - 0
18-09-2021 15:00 Zeerobben - sc Stiens 2 - 2
18-09-2021 17:00 Drachten - Zwaagwesteinde 0 - 4

 

Groep 2-08
nrTeamGesp.-PntVoor-Tegen
1 ONT * 3 - 9 8 - 3
2 Harkema Opeinde 3 - 6 10 - 5
3 Drogeham 3 - 3 9 - 9
4 sc Boornbergum '80 3 - 0 1 - 11
Programma:
DatumTijdThuis-UitUitslag
04-09 14:00 sc Boornbergum '780 - ONT 1 - 2
04-09 14:30 Harkema Opeinde - Drogeham 5 - 3
11-09 14:30 Drogeham - sc Boornbergum '80 5 - 0
11-09 15:00 ONT - Harkema Opeinde 2 - 1
18-09 14:00 sc Boornbergum '80 - Harkema Opeinde 0 - 4
18-9 14:30 Drogeham - ONT 1 - 4

Groep 02-43
nrTeamGesp.-PntVoor-Tegen
1 Kootstertille * 3 - 6 18 - 7
1 Oudehaske 3 - 6 14 - 10
3 Eastermar 3 - 3 10 - 16
4 Rottevalle 3 - 3 5 - 14
Programma:
DatumTijdThuis-UitUitslag
4-9 14:30 Rottevalle - Eastermar 1 - 5
4-9 14:30 Oudehaske - sc Kootstertille 5 - 3
11-9 14:30 Eastermar - Oudehaske 3 - 6
11-9 14:30 sc Kootstertille - Rottevalle 6 - 0
18-9 14:00 sc Kootstertille - Eastermar 9 - 2
18-9 14:30 Rottevalle - Oudehaske 4 - 3

Groep 02-46
nrTeamGesp.-PntVoor-Tegen
1 RWF * 3 - 9 16 - 1
2 Westerkwartier 3 - 6 10 - 6
3 Waskemeer 3 - 3 7 - 6
4 TFS 3 - 0 1 - 21
Programma:
DatumTijdThuis-UitUitslag
4-9 14:30 Westerkwartier - TFS 5 - 0
4-9 14:30 Waskemeer - RWF 0 - 1
11-9 14:30 RWF - Westerkwartier 5 - 0
11-9 14:30 TFS - Waskemeer 0 - 6
18-9 14:00 RWF - TFS 10 - 1
18-9 14:30 Westerkwartier - Waskemeer 5 - 1

Groep 03-06
nrTeamGesp.-PntVoorTegen
1 ONB * 3 - 7 10 - 6
2 Donkerbroek 3 - 6 9 - 6
2 sv Hoogersmilde 3 - 4 10 - 8
4 fc Fochteloo 3 - 0 3 - 12
Programma:
DatumTijdThuis-UitUitslag
7-9 20:00 Donkerbroek - fc Fochteloo 4 - 2
5-9 14:00 sv Hoogersmilde - ONB 4 - 4
12-9 14:00 fc Fochteloo - sv Hoogersmilde 1 - 5
12-9 14:00 ONB - Donkerbroek 3 - 2
19-9 14:00 fc Fochteloo - ONB 1 - 3
19-9 14:00 sv Hoogersmilde - Donkerbroek 1 - 3

Groep 03-07
nrTeamGesp.-PntVoorTegen
1 sc Makkinga * 3 - 7 12 - 3
2 Read Swart 3 - 6 7 - 5
3 sc Boornbergum '80 3 - 4 4 - 4
4 Langezwaag 3 - 0 3 - 14
Programma:
DatumTijdThuis-UitUitslag
5-9 14:00 Langezwaag - sc Makkinga 2 - 7
5-9 14:00 Read Swart - sc Boornbergum '80 2 - 1
12-9 14:00 sc Boornbergum '80 - Langezwaag 2 - 1
12-9 14:00 sc Makkinga - Read Swart 4 - 0
19-9 14:00 sc Makkinga - sc Boornbergum '80 1 - 1
19-9 14:00 Read Swart - Langezwaag 5 - 0

Groep 03-30
nrTeamGesp.-PntVoorTegen
1 TLC * 2 - 6 8 - 3
2 Geel Wit 2 - 3 13 - 4
3 De Walden ** 0 - 0 0 - 0
4 Houtigehage 2 - 0 0 - 14
Programma:
DatumTijdThuis-UitUitslag
5-9 14:00 De Walden - Geel Wit 0 - 8
5-9 14:00 TLC - Houtigehage 4 - 0
12-9 14:00 Geel Wit - TLC 3 - 4
12-9 14:00 Houtigehage - De Walden 1 - 1
19-9 14:00 Geel Wit - Houtigehage 10 - 0
19-9 14:00 TLC - De Walden ** afg - -

** de Walden, niet komen opdagen, uit het toernooi gehaald

knock-out ronden (ook hoofdklasser stromen nu in)

Alleen de wedstrijden van de Smallingerlandse verenigingen worden bijgehouden

1e knock-out: 13/14 november 2021
DatumTijdThuis-UitUitslag
13-11-2021 14.30 RWF - Drachtster Boys - - -
14.45 Arum - ONT - - -
14-11-2021 14.00 Akkrum - ONB - - -
2e knock-out: 18-19 december 2021
DatumTijdThuis-UitUitslag
18-12-2020 nnb nnb - nnb - - -
18-12-2020 nnb nnb - nnb - - -
3e knock-out: 15/16 januari 2021
DatumTijdThuis-UitUitslag
15-01-2022 nnb nnb - nnb - - -
15-01-2022 nnb nnb - nnb - - -
4e knock-out 1/8 finale: 19/20 of 26/27 februari 2022
DatumTijdThuis-UitUitslag
nnb nnb nnb - nnb - - -
nnb nnb nnb - nnb - - -
1/4 finale: 16/18 april 2022
DatumTijdThuis-UitUitslag
nnb nnb nnb - nnb - - -
nnb nnb nnb - nnb - - -
1/2 finale: 7/8 mei 2022
DatumTijdThuis-UitUitslag
nnb nnb nnb - nnb - - -
nnb nnb nnb - nnb - - -

Finale staat gepland voor 25 of 26 mei 2022


Alle data en tijden onder uitdrukkelijke voorbehoud. Clubs kunnen onderling besluiten de wedstrijden op een andere dag/tijdstip te laten spelen. Poulewedstrijden dienen voor 26 september 2021 gespeeld te zijn. -

Colofon

Studio Smelne FM

De Singel 4

9203 XX Drachten

(0512) 543 993

E-mail:

smelne@smelnefm.nl

SmelneSport

redactie@smelnesport.nl

Volg SmelneSport

twitter logofb icon 325x325