01 | 11-09-2019 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Futsal Frisia 2 | 5 - 5 |
13-09-2019 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Sporting Emmen 1 | 6 - 2 | |
17 | 20-09-2019 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Broekster Boys 1 zv | 7 - 3 |
02 | 23-09-2019 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | Futsal Buitenpost 1 | 5 - 0 |
23-09-2019 20:25 | Broekster Boys 1 zv | - | Griffioen 1, De | 7 - 8 | |
25-09-2019 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | ONT/CHZ 1 | 8 - 1 | |
03 | 30-09-2019 20:30 | Griffioen 1, De | - | Futsal Frisia 2 | 8 - 3 |
02-10-2019 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Sporting Emmen 1 | 1 - 17 | |
04-10-2019 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Futsal Buitenpost 1 | 1 - 3 | |
04-10-2019 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Broekster Boys 1 zv | 3 - 3 | |
04 | 07-10-2019 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | ONT/CHZ 1 | 3 - 3 |
07-10-2019 20:25 | Broekster Boys 1 zv | - | Flamingo SC 3 zv | 5 - 2 | |
09-10-2019 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Griffioen 1, De | 6 - 12 | |
09-10-2019 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | Leekster Eagles JO19 | 3 - 3 | |
05 | 14-10-2019 20:25 | Broekster Boys 1 zv | - | Sporting Emmen 1 | 1 - 6 |
14-10-2019 20:30 | Griffioen 1, De | - | ONT/CHZ 1 | 7 - 2 | |
16-10-2019 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Futsal Frisia 2 | 1 - 7 | |
06 | 28-10-2019 20:30 | Griffioen 1, De | - | Sporting Emmen 1 | 5 - 5 |
30-10-2019 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Flamingo SC 3 zv | 8 - 3 | |
30-10-2019 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | Broekster Boys 1 zv | 11 - 1 | |
01-11-2019 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Leekster Eagles JO19 | 4 - 4 | |
07 | 04-11-2019 21:30 | Broekster Boys 1 zv | - | Futsal Buitenpost 1 | 7 - 10 |
06-11-2019 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | ONT/CHZ 1 | 2 - 2 | |
08-11-2019 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Griffioen 1, De | 2 - 14 | |
01 | 11-11-2019 20:30 | Griffioen 1, De | - | Flamingo SC 3 zv | 10 - 2 |
07 | 11-11-2019 21:15 | Sporting Emmen 1 | - | Futsal Frisia 2 | 8 - 1 |
08 | 18-11-2019 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | Leekster Eagles JO19 | 6 - 4 |
18-11-2019 20:30 | Broekster Boys 1 zv | - | ONT/CHZ 1 | 2 - 1 | |
20-11-2019 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | Futsal Buitenpost 1 | 8 - 7 | |
20-11-2019 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Griffioen 1, De | 4 - 13 | |
09 | 02-12-2019 20:30 | Griffioen 1, De | - | Broekster Boys 1 zv | 13 - 4 |
04-12-2019 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Sporting Emmen 1 | 5 - 8 | |
06-12-2019 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Flamingo SC 3 zv | 7 - 4 | |
06-12-2019 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Futsal Frisia 2 | 2 - 5 | |
10 | 09-12-2019 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | Flamingo SC 3 zv | 11 - 2 |
09-12-2019 21:30 | Broekster Boys 1 zv | - | Leekster Eagles JO19 | 2 - 3 | |
11-12-2019 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | ONT/CHZ 1 | 10 - 2 | |
11-12-2019 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | Griffioen 1, De | 5 - 5 | |
20 | 16-12-2019 20:30 | Griffioen 1, De | - | Sporting Emmen 1 | 2 - 5 |
13 | 18-12-2019 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Futsal Buitenpost 1 | 11 - 6 |
11 | 06-01-2020 20:30 | Griffioen 1, De | - | Futsal Buitenpost 1 | 8 - 7 |
19 | 13-01-2020 20:30 | Griffioen 1, De | - | ONT/CHZ 1 | 9 - 3 |
11 | 15-01-2020 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Broekster Boys 1 zv | 6 - 3 |
17-01-2020 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Futsal Frisia 2 | 7 - 4 | |
12 | 20-01-2020 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | Broekster Boys 1 zv | 3 - 4 |
22-01-2020 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Leekster Eagles JO19 | 6 - 3 | |
22-01-2020 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | Flamingo SC 3 zv | 10 - 1 | |
24-01-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Griffioen 1, De | 5 - 6 | |
02 | 29-01-2020 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Leekster Eagles JO19 | 4 - 9 |
01 | 31-01-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Broekster Boys 1 zv | 4 - 2 |
13 | 03-02-2020 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | Griffioen 1, De | 4 - 7 |
03-02-2020 20:30 | Broekster Boys 1 zv | - | Futsal Frisia 2 | 3 - 5 | |
14 | 10-02-2020 20:30 | Griffioen 1, De | - | Leekster Eagles JO19 | 7 - 5 |
12-02-2020 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Broekster Boys 1 zv | 11 - 7 | |
12-02-2020 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | Sporting Emmen 1 | 7 - 3 | |
14-02-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Flamingo SC 3 zv | 15 - 2 | |
17 | 18-02-2020 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Sporting Emmen 1 | 2 - 7 |
21 | 21-02-2020 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Griffioen 1, De | 5 - 3 |
15 | 24-02-2020 20:30 | Griffioen 1, De | - | Flamingo SC 3 zv | 23 - 5 |
26-02-2020 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Futsal Frisia 2 | 2 - 5 | |
28-02-2020 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Sporting Emmen 1 | 3 - 6 | |
28-02-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Broekster Boys 1 zv | 6 - 5 | |
16 | 02-03-2020 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | Futsal Buitenpost 1 | 7 - 4 |
02-03-2020 20:30 | Broekster Boys 1 zv | - | Griffioen 1, De | 7 - 5 | |
04-03-2020 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | ONT/CHZ 1 | 7 - 1 | |
04-03-2020 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Leekster Eagles JO19 | 3 - 6 | |
17 | 09-03-2020 20:30 | Griffioen 1, De | - | Futsal Frisia 2 | 4 - 2 |
13-03-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Futsal Buitenpost 1 | - - - | |
18 | 16-03-2020 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | ONT/CHZ 1 | - - - |
16-03-2020 21:30 | Broekster Boys 1 zv | - | Flamingo SC 3 zv | - - - | |
18-03-2020 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Griffioen 1, De | - - - | |
18-03-2020 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | Leekster Eagles JO19 | - - - | |
19 | 23-03-2020 20:25 | Broekster Boys 1 zv | - | Sporting Emmen 1 | - - - |
05 | 27-03-2020 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Futsal Buitenpost 1 | - - - |
19 | 01-04-2020 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | Futsal Frisia 2 | - - - |
13 | 03-04-2020 20:00 | Leekster Eagles JO19 | - | ONT/CHZ 1 | - - - |
21 | 06-04-2020 20:15 | Sporting Emmen 1 | - | Futsal Frisia 2 | - - - |
20 | 15-04-2020 20:00 | Futsal Buitenpost 1 | - | Flamingo SC 3 zv | - - - |
15-04-2020 21:00 | Futsal Frisia 2 | - | Broekster Boys 1 zv | - - - | |
17-04-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Leekster Eagles JO19 | - - - | |
21 | 20-04-2020 19:30 | Broekster Boys 1 zv | - | Futsal Buitenpost 1 | - - - |
22-04-2020 22:00 | Flamingo SC 3 zv | - | ONT/CHZ 1 | - - - | |
19 | 01-05-2020 21:00 | Leekster Eagles JO19 | - | Futsal Buitenpost 1 | - - - |
11 | 01-05-2020 21:50 | ONT/CHZ 1 | - | Sporting Emmen 1 | - - - |
15-06-2022 20:00 u | |||||
Drs. Vijfje 6 | - | Blauw Wit '34 z1 | 10 - 3 | ||
01-06-2022 21:55 u | |||||
Drs. Vijfje 5 | - | ONT/CHZ 1 | 3 - 5 | ||
01-06-2022 20:00 u | |||||
Drs. Vijfje 6 | - | Futsal Marum 1 | 5 - 10 | ||
31-05-2022 21:00 u | |||||
Balk 1 zv | - | Blauw Wit '34 z1 | 2 - 5 | ||
25-05-2022 20:05 u | |||||
Blauw Wit '34 z1 | - | ONT/CHZ 1 | 2 - 5 | ||
25-05-2022 20:00 u | |||||
Drs. Vijfje 6 | - | Workum H2 zv | 3 - 2 | ||
24-05-2022 21:00 u | |||||
Balk 1 zv | - | Futsal Emmeloord 2 | 5 - 4 | ||
20-05-2022 22:00 u | |||||
Drs. Vijfje 4 | - | Futsal Emmeloord 2 | 5 - 9 | ||
20-05-2022 20:00 u | |||||
ONT/CHZ 1 | - | Drs. Vijfje 5 | 6 - 4 | ||
17-05-2022 20:00 u | |||||
Balk 2 zv | - | Workum H2 zv | 2 - 2 | ||
13-05-2022 20:30 u | |||||
Balk 2 zv | - | Drs. Vijfje 6 | 7 - 2 | ||
13-05-2022 20:00 u | |||||
Drs. Vijfje 4 | - | Futsal Marum 1 | 5 - 6 | ||
11-05-2022 21:00 u | |||||
Blauw Wit '34 z1 | - | Balk 2 zv | 3 - 1 | ||
11-05-2022 20:10 u | |||||
Futsal Emmeloord 2 | - | ONT/CHZ 1 | 6 - 1 | ||
06-05-2022 20:00 u | |||||
Futsal Marum 1 | - | ONT/CHZ 1 | 4 - 2 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: