01 | 13-09-2019 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 3 - 0 |
13-09-2019 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 4 - 3 | |
13-09-2019 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | 3 - 1 | |
13-09-2019 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | 2 - 11 | |
13-09-2019 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 2 - 1 | |
02 | 27-09-2019 20:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 2 - 0 |
27-09-2019 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 4 - 3 | |
27-09-2019 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 3 - 3 | |
27-09-2019 20:40 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 4 - 2 | |
03 | 04-10-2019 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 4 - 2 |
04-10-2019 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 3 - 3 | |
04-10-2019 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | 5 - 2 | |
04-10-2019 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | 1 - 4 | |
04-10-2019 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 5 - 4 | |
04 | 11-10-2019 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 2 - 2 |
11-10-2019 20:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 3 - 2 | |
11-10-2019 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 4 - 1 | |
11-10-2019 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 3 - 2 | |
11-10-2019 20:40 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | 3 - 5 | |
02 | 18-10-2019 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | 5 - 3 |
05 | 25-10-2019 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | 2 - 1 |
25-10-2019 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 2 - 1 | |
25-10-2019 20:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 5 - 0 | |
25-10-2019 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 3 - 1 | |
25-10-2019 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | 3 - 4 | |
06 | 01-11-2019 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 0 - 4 |
01-11-2019 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 4 - 6 | |
01-11-2019 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | 5 - 4 | |
01-11-2019 20:40 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 4 - 3 | |
01-11-2019 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 0 - 3 | |
07 | 08-11-2019 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 3 - 4 |
08-11-2019 20:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | 5 - 3 | |
08-11-2019 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 5 - 0 | |
08-11-2019 20:40 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 5 - 3 | |
08-11-2019 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 1 - 6 | |
08 | 22-11-2019 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 5 - 3 |
22-11-2019 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | 0 - 2 | |
22-11-2019 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | 1 - 3 | |
22-11-2019 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 5 - 4 | |
22-11-2019 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 3 - 3 | |
09 | 06-12-2019 20:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 5 - 3 |
06-12-2019 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 2 - 2 | |
06-12-2019 20:40 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 3 - 4 | |
06-12-2019 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | 2 - 0 | |
06-12-2019 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 2 - 9 | |
10 | 13-12-2019 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 2 - 1 |
13-12-2019 20:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 1 - 4 | |
13-12-2019 20:40 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 5 - 4 | |
13-12-2019 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | 2 - 3 | |
13-12-2019 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 4 - 1 | |
11 | 17-01-2020 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 3 - 3 |
17-01-2020 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 5 - 3 | |
17-01-2020 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 0 - 3 | |
17-01-2020 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | 2 - 1 | |
17-01-2020 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | 5 - 2 | |
12 | 24-01-2020 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 7 - 1 |
24-01-2020 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 1 - 7 | |
24-01-2020 20:40 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 3 - 3 | |
24-01-2020 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 3 - 5 | |
13 | 07-02-2020 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | 4 - 1 |
07-02-2020 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 7 - 1 | |
07-02-2020 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 3 - 2 | |
07-02-2020 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | 2 - 2 | |
07-02-2020 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 2 - 3 | |
14 | 14-02-2020 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 0 - 3 |
14-02-2020 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 3 - 3 | |
14-02-2020 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | 1 - 7 | |
14-02-2020 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 2 - 3 | |
14-02-2020 20:40 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 5 - 3 | |
15 | 21-02-2020 20:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | 8 - 6 |
21-02-2020 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 6 - 12 | |
21-02-2020 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 7 - 1 | |
21-02-2020 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 3 - 1 | |
21-02-2020 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | 0 - 3 | |
17 | 26-02-2020 20:15 | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - | KTP Nieuw Roden Vr1 | - - - |
12 | 26-02-2020 21:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | 1 - 5 |
16 | 06-03-2020 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 6 - 1 |
06-03-2020 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | 4 - 9 | |
06-03-2020 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 0 - 5 | |
06-03-2020 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 4 - 2 | |
06-03-2020 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | 1 - 5 | |
17 | 13-03-2020 20:30 | Den Haag zvv Vr1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - - - |
13-03-2020 20:30 | Reiger Boys/Woest Vr1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - - - | |
13-03-2020 20:40 | Os Lusitanos Vr 1 | - | Drs. Vijfje Vr 1 | - - - | |
13-03-2020 21:30 | ZVG/Cagemax Vr1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | - - - | |
18 | 20-03-2020 20:30 | EXS Zwolle Vr 1 | - | Den Haag zvv Vr1 | - - - |
20-03-2020 20:30 | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | - - - | |
20-03-2020 20:30 | Drs. Vijfje Vr 1 | - | Reiger Boys/Woest Vr1 | - - - | |
20-03-2020 20:30 | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | Team Alkmaar/Sportstars Vr1 | - - - | |
20-03-2020 20:30 | KTP Nieuw Roden Vr1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | - - - |
22-04-2022 20:45 u | |||||
ZVG/Cagemax Vr1 | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 6 - 3 | ||
22-04-2022 20:30 u | |||||
Marlene vr1 FC | - | EXS Zwolle Vr 1 | 6 - 1 | ||
Libertas Vr1 zv | - | Drs. Vijfje Vr 1 | 2 - 6 | ||
22-04-2022 19:30 u | |||||
Os Lusitanos Vr 1 | - | TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | 4 - 4 | ||
15-04-2022 21:15 u | |||||
TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | EXS Zwolle Vr 1 | 7 - 3 | ||
15-04-2022 20:30 u | |||||
Libertas Vr1 zv | - | Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | 4 - 1 | ||
Den Haag zvv Vr1 | - | Zeemacht Vr1 | 7 - 3 | ||
08-04-2022 20:30 u | |||||
Zeemacht Vr1 | - | Libertas Vr1 zv | 2 - 1 | ||
Drs. Vijfje Vr 1 | - | Marlene vr1 FC | 4 - 3 | ||
EXS Zwolle Vr 1 | - | ZVG/Cagemax Vr1 | 1 - 5 | ||
TPP/Feyenoord Futsal Vr 1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 6 - 1 | ||
Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | Os Lusitanos Vr 1 | 1 - 5 | ||
01-04-2022 20:45 u | |||||
ZVG/Cagemax Vr1 | - | Den Haag zvv Vr1 | 5 - 2 | ||
01-04-2022 20:40 u | |||||
Marlene vr1 FC | - | Libertas Vr1 zv | 3 - 3 | ||
01-04-2022 20:30 u | |||||
Drachtster Boys/HR Piping Vr 1 | - | Zeemacht Vr1 | 4 - 2 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: