01 | 14-09-2019 18:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | VZ&PC H1 | 16 - 13 |
14-09-2019 19:30 | Dolfijn H1, De | - | Robben H1, HZC de | 12 - 13 | |
02 | 28-09-2019 16:30 | Mors H1, De | - | WSG DraGor H1 | 15 - 8 |
28-09-2019 18:15 | Robben H1, HZC de | - | Swol 1894 H1 | 13 - 9 | |
28-09-2019 20:15 | Orca H1 | - | NDD H1 | 16 - 12 | |
28-09-2019 20:25 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 15 - 6 | |
28-09-2019 20:55 | WS Twente H1 | - | ESTA H1, WSG | 14 - 11 | |
03 | 05-10-2019 18:25 | Swol 1894 H1 | - | VZ&PC H1 | 14 - 5 |
05-10-2019 19:20 | WSG DraGor H1 | - | Orca H1 | 10 - 11 | |
05-10-2019 20:30 | Mors H1, De | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 13 - 14 | |
05-10-2019 20:50 | Dolfijn H1, De | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 10 - 12 | |
06-10-2019 18:40 | NDD H1 | - | WS Twente H1 | 17 - 15 | |
04 | 12-10-2019 17:30 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | Dolfijn H1, De | 8 - 5 |
12-10-2019 18:15 | VZ&PC H1 | - | ESTA H1, WSG | 13 - 13 | |
12-10-2019 18:15 | Orca H1 | - | Mors H1, De | 16 - 11 | |
12-10-2019 19:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | Swol 1894 H1 | 7 - 7 | |
12-10-2019 19:30 | Robben H1, HZC de | - | NDD H1 | 20 - 12 | |
12-10-2019 20:55 | WS Twente H1 | - | WSG DraGor H1 | 18 - 9 | |
05 | 19-10-2019 19:45 | ESTA H1, WSG | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 9 - 3 |
19-10-2019 19:55 | WSG DraGor H1 | - | Robben H1, HZC de | 15 - 19 | |
19-10-2019 20:05 | Swol 1894 H1 | - | Dolfijn H1, De | 7 - 7 | |
19-10-2019 20:15 | Orca H1 | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 9 - 11 | |
06 | 26-10-2019 17:30 | VZ&PC H1 | - | WSG DraGor H1 | 16 - 10 |
26-10-2019 18:30 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | Swol 1894 H1 | 10 - 9 | |
26-10-2019 19:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | NDD H1 | 12 - 10 | |
26-10-2019 20:00 | Robben H1, HZC de | - | Mors H1, De | 27 - 12 | |
26-10-2019 20:00 | Dolfijn H1, De | - | ESTA H1, WSG | 15 - 12 | |
26-10-2019 21:00 | WS Twente H1 | - | Orca H1 | 10 - 18 | |
07 | 02-11-2019 17:45 | NDD H1 | - | Dolfijn H1, De | 4 - 11 |
02-11-2019 17:45 | Mors H1, De | - | VZ&PC H1 | 6 - 12 | |
02-11-2019 19:00 | Orca H1 | - | Robben H1, HZC de | 8 - 10 | |
02-11-2019 19:45 | ESTA H1, WSG | - | Swol 1894 H1 | 9 - 11 | |
02-11-2019 20:55 | WS Twente H1 | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 9 - 9 | |
08 | 09-11-2019 16:00 | VZ&PC H1 | - | Orca H1 | 14 - 14 |
09-11-2019 17:30 | Swol 1894 H1 | - | NDD H1 | 13 - 5 | |
09-11-2019 18:15 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | ESTA H1, WSG | 17 - 9 | |
09-11-2019 19:25 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | Mors H1, De | 13 - 12 | |
09-11-2019 20:40 | Robben H1, HZC de | - | WS Twente H1 | 23 - 13 | |
09 | 16-11-2019 18:30 | Robben H1, HZC de | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 8 - 10 |
16-11-2019 19:00 | Orca H1 | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 17 - 10 | |
16-11-2019 19:45 | WSG DraGor H1 | - | Swol 1894 H1 | 9 - 17 | |
16-11-2019 20:20 | WS Twente H1 | - | VZ&PC H1 | 10 - 8 | |
16-11-2019 20:30 | NDD H1 | - | ESTA H1, WSG | 11 - 14 | |
05 | 20-11-2019 21:00 | Mors H1, De | - | WS Twente H1 | 12 - 16 |
09 | 23-11-2019 18:00 | Mors H1, De | - | Dolfijn H1, De | 9 - 8 |
10 | 30-11-2019 18:55 | Dolfijn H1, De | - | Orca H1 | 12 - 10 |
30-11-2019 19:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | WS Twente H1 | 16 - 14 | |
30-11-2019 19:15 | VZ&PC H1 | - | Robben H1, HZC de | 15 - 12 | |
30-11-2019 19:30 | NDD H1 | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 10 - 16 | |
30-11-2019 19:45 | ESTA H1, WSG | - | WSG DraGor H1 | 10 - 13 | |
30-11-2019 20:10 | Swol 1894 H1 | - | Mors H1, De | 27 - 8 | |
11 | 07-12-2019 15:45 | Mors H1, De | - | ESTA H1, WSG | 19 - 13 |
07-12-2019 19:15 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | VZ&PC H1 | 13 - 4 | |
07-12-2019 19:15 | Orca H1 | - | Swol 1894 H1 | 8 - 12 | |
07-12-2019 19:30 | Robben H1, HZC de | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 12 - 11 | |
07-12-2019 19:45 | WSG DraGor H1 | - | NDD H1 | 14 - 14 | |
07-12-2019 20:15 | WS Twente H1 | - | Dolfijn H1, De | 7 - 12 | |
12 | 14-12-2019 17:30 | VZ&PC H1 | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 11 - 8 |
14-12-2019 19:15 | Orca H1 | - | ESTA H1, WSG | 11 - 14 | |
14-12-2019 19:15 | Mors H1, De | - | NDD H1 | 11 - 13 | |
14-12-2019 19:30 | Robben H1, HZC de | - | Dolfijn H1, De | 12 - 11 | |
03 | 21-12-2019 19:45 | ESTA H1, WSG | - | Robben H1, HZC de | 12 - 18 |
13 | 11-01-2020 18:35 | Dolfijn H1, De | - | VZ&PC H1 | 13 - 8 |
11-01-2020 19:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 14 - 12 | |
11-01-2020 19:05 | WSG DraGor H1 | - | Mors H1, De | 16 - 12 | |
11-01-2020 19:45 | ESTA H1, WSG | - | WS Twente H1 | 13 - 8 | |
11-01-2020 20:10 | Swol 1894 H1 | - | Robben H1, HZC de | 16 - 15 | |
12-01-2020 19:25 | NDD H1 | - | Orca H1 | 11 - 11 | |
05 | 18-01-2020 19:00 | NDD H1 | - | VZ&PC H1 | 8 - 8 |
12 | 18-01-2020 19:15 | WS Twente H1 | - | Swol 1894 H1 | 8 - 12 |
14 | 25-01-2020 18:15 | VZ&PC H1 | - | Swol 1894 H1 | 8 - 13 |
25-01-2020 18:15 | Orca H1 | - | WSG DraGor H1 | 8 - 10 | |
25-01-2020 19:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | Dolfijn H1, De | 11 - 13 | |
25-01-2020 19:30 | Robben H1, HZC de | - | ESTA H1, WSG | 19 - 15 | |
25-01-2020 20:00 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | Mors H1, De | 19 - 8 | |
25-01-2020 21:00 | WS Twente H1 | - | NDD H1 | 9 - 12 | |
15 | 01-02-2020 19:00 | WSG DraGor H1 | - | WS Twente H1 | 9 - 11 |
01-02-2020 19:00 | Mors H1, De | - | Orca H1 | 15 - 18 | |
01-02-2020 19:30 | NDD H1 | - | Robben H1, HZC de | 14 - 9 | |
01-02-2020 19:45 | ESTA H1, WSG | - | VZ&PC H1 | 11 - 10 | |
01-02-2020 20:10 | Dolfijn H1, De | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 6 - 10 | |
01-02-2020 20:25 | Swol 1894 H1 | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 20 - 8 | |
16 | 08-02-2020 19:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | ESTA H1, WSG | 11 - 12 |
08-02-2020 19:45 | VZ&PC H1 | - | NDD H1 | 10 - 9 | |
08-02-2020 20:00 | Robben H1, HZC de | - | WSG DraGor H1 | 10 - 7 | |
08-02-2020 20:35 | Dolfijn H1, De | - | Swol 1894 H1 | 7 - 8 | |
08-02-2020 20:55 | WS Twente H1 | - | Mors H1, De | 19 - 10 | |
08-02-2020 21:15 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | Orca H1 | 9 - 6 | |
01 | 10-02-2020 20:30 | WSG DraGor H1 | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 8 - 14 |
17 | 15-02-2020 17:30 | ESTA H1, WSG | - | Dolfijn H1, De | 5 - 17 |
15-02-2020 18:30 | Mors H1, De | - | Robben H1, HZC de | 13 - 13 | |
15-02-2020 19:05 | WSG DraGor H1 | - | VZ&PC H1 | 7 - 9 | |
15-02-2020 19:30 | Swol 1894 H1 | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 7 - 10 | |
15-02-2020 19:30 | Orca H1 | - | WS Twente H1 | 17 - 16 | |
16-02-2020 17:45 | NDD H1 | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 8 - 14 | |
19 | 21-02-2020 20:30 | WSG DraGor H1 | - | Dolfijn H1, De | 8 - 14 |
18 | 29-02-2020 16:45 | VZ&PC H1 | - | Mors H1, De | 11 - 13 |
29-02-2020 19:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | WSG DraGor H1 | 13 - 10 | |
29-02-2020 19:30 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | WS Twente H1 | 11 - 14 | |
29-02-2020 19:30 | Robben H1, HZC de | - | Orca H1 | 13 - 11 | |
29-02-2020 19:40 | Swol 1894 H1 | - | ESTA H1, WSG | 16 - 8 | |
29-02-2020 20:10 | Dolfijn H1, De | - | NDD H1 | 16 - 10 | |
19 | 07-03-2020 18:30 | Mors H1, De | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 14 - 15 |
07-03-2020 19:00 | Orca H1 | - | VZ&PC H1 | 8 - 5 | |
07-03-2020 19:45 | ESTA H1, WSG | - | HZPC/Avena H1 (SG) | 5 - 9 | |
08 | 07-03-2020 20:10 | Dolfijn H1, De | - | WSG DraGor H1 | 13 - 10 |
19 | 07-03-2020 20:55 | WS Twente H1 | - | Robben H1, HZC de | 14 - 18 |
08-03-2020 19:30 | NDD H1 | - | Swol 1894 H1 | - - - | |
01 | 14-03-2020 19:45 | ESTA H1, WSG | - | Orca H1 | - - - |
07 | 14-03-2020 20:00 | WSG DraGor H1 | - | ENC Arnhem H1 (SG) | - - - |
20 | 21-03-2020 17:15 | VZ&PC H1 | - | WS Twente H1 | - - - |
21-03-2020 19:00 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | Orca H1 | - - - | |
21-03-2020 19:15 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | Robben H1, HZC de | - - - | |
21-03-2020 19:40 | Dolfijn H1, De | - | Mors H1, De | - - - | |
21-03-2020 19:45 | ESTA H1, WSG | - | NDD H1 | - - - | |
21-03-2020 20:15 | Swol 1894 H1 | - | WSG DraGor H1 | - - - | |
02 | 28-03-2020 18:15 | VZ&PC H1 | - | Dolfijn H1, De | - - - |
01 | 28-03-2020 19:20 | NDD H1 | - | Mors H1, De | - - - |
12 | 28-03-2020 21:30 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | WSG DraGor H1 | - - - |
21 | 04-04-2020 18:00 | Mors H1, De | - | Swol 1894 H1 | - - - |
04-04-2020 19:15 | HZPC/Avena H1 (SG) | - | NDD H1 | - - - | |
04-04-2020 19:30 | Robben H1, HZC de | - | VZ&PC H1 | - - - | |
04-04-2020 19:55 | WSG DraGor H1 | - | ESTA H1, WSG | - - - | |
04-04-2020 20:00 | Orca H1 | - | Dolfijn H1, De | - - - | |
04-04-2020 20:25 | WS Twente H1 | - | ENC Arnhem H1 (SG) | - - - | |
01 | 11-04-2020 20:25 | Swol 1894 H1 | - | WS Twente H1 | - - - |
22 | 18-04-2020 18:45 | VZ&PC H1 | - | HZPC/Avena H1 (SG) | - - - |
18-04-2020 19:40 | Dolfijn H1, De | - | WS Twente H1 | - - - | |
18-04-2020 19:45 | ESTA H1, WSG | - | Mors H1, De | - - - | |
18-04-2020 20:30 | Swol 1894 H1 | - | Orca H1 | - - - | |
18-04-2020 20:40 | ENC Arnhem H1 (SG) | - | Robben H1, HZC de | - - - | |
19-04-2020 19:30 | NDD H1 | - | WSG DraGor H1 | - - - |
28-05-2022 19:45 u | ESTA H1, WSG | - | Robben H1, HZC de | 17 - 26 | |
28-05-2022 19:30 u | EZC H1 | - | Utrecht zv H1 | 6 - 12 | |
28-05-2022 18:55 u | Livo H1 | - | VZ&PC H1 | 6 - 5 | |
28-05-2022 18:15 u | SGHA H1 | - | Twente H1 | 9 - 9 | |
28-05-2022 16:20 u | ENC Arnhem H1 (SG) | - | Mors H1, De | 21 - 9 | |
27-05-2022 20:30 u | Robben H1, HZC de | - | ESTA H1, WSG | 27 - 13 | |
25-05-2022 21:00 u | Mors H1, De | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 9 - 7 | |
21-05-2022 19:00 u | Twente H1 | - | EZC H1 | 9 - 8 | Utrecht zv H1 | - | ENC Arnhem H1 (SG) | 13 - 12 |
21-05-2022 18:30 u | Mors H1, De | - | Livo H1 | 11 - 11 | |
21-05-2022 17:30 u | Orca H1 | - | SGHA H1 | 9 - 10 | |
21-05-2022 15:15 u | VZ&PC H1 | - | Robben H1, HZC de | 10 - 10 | |
20-05-2022 20:00 u | Twente H1 | - | SGHA H1 | 10 - 11 | |
19-05-2022 20:15 u | EZC H1 | - | Twente H1 | 10 - 9 | |
18-05-2022 21:00 u | Mors H1, De | - | Robben H1, HZC de | 9 - 31 | |
14-05-2022 19:55 u | Livo H1 | - | Utrecht zv H1 | 6 - 9 | |
14-05-2022 19:30 u | EZC H1 | - | Orca H1 | 8 - 11 | |
14-05-2022 18:15 u | SGHA H1 | - | WSG DraGor H1 | 14 - 6 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: