01 | 03-10-2020 18:30 | Orca D1 | - | Azuro D1 | - - - |
02 | 10-10-2020 17:50 | Granaet D1, De | - | WSG DraGor D1 | 14 - 7 |
10-10-2020 18:15 | SGHA D2 | - | Orca D1 | 12 - 9 | |
11-10-2020 14:30 | Azuro D1 | - | SG Middelse-De Skelp D1 | - - - | |
01 | 17-10-2020 18:05 | WSG DraGor D1 | - | Plons D1, De | - - - |
03 | 24-10-2020 18:15 | SG Middelse-De Skelp D1 | - | SGHA D2 | - - - |
24-10-2020 19:30 | Orca D1 | - | Trivia D2 | - - - | |
25-10-2020 13:30 | Azuro D1 | - | Granaet D1, De | - - - | |
04 | 31-10-2020 19:00 | Plons D1, De | - | Orca D1 | - - - |
31-10-2020 20:40 | SGHA D2 | - | Azuro D1 | - - - | |
31-10-2020 20:45 | Trivia D2 | - | SG Middelse-De Skelp D1 | - - - | |
05 | 07-11-2020 18:15 | SG Middelse-De Skelp D1 | - | Plons D1, De | - - - |
07-11-2020 19:15 | Orca D1 | - | WSG DraGor D1 | - - - | |
08-11-2020 13:30 | Azuro D1 | - | Trivia D2 | - - - | |
08-11-2020 15:00 | SGHA D2 | - | Granaet D1, De | - - - | |
06 | 14-11-2020 16:45 | Trivia D2 | - | SGHA D2 | - - - |
14-11-2020 17:15 | Plons D1, De | - | Azuro D1 | - - - | |
14-11-2020 19:00 | WSG DraGor D1 | - | SG Middelse-De Skelp D1 | - - - | |
07 | 21-11-2020 18:15 | SGHA D2 | - | Plons D1, De | - - - |
21-11-2020 20:00 | Trivia D2 | - | Granaet D1, De | - - - | |
22-11-2020 13:30 | Azuro D1 | - | WSG DraGor D1 | - - - | |
08 | 28-11-2020 18:15 | WSG DraGor D1 | - | SGHA D2 | - - - |
28-11-2020 19:00 | Plons D1, De | - | Trivia D2 | - - - | |
28-11-2020 19:15 | Orca D1 | - | Granaet D1, De | - - - | |
09 | 04-12-2020 21:15 | SG Middelse-De Skelp D1 | - | Orca D1 | - - - |
05-12-2020 17:50 | Granaet D1, De | - | Plons D1, De | - - - | |
06-12-2020 14:45 | Trivia D2 | - | WSG DraGor D1 | - - - | |
10 | 12-12-2020 17:50 | Granaet D1, De | - | SG Middelse-De Skelp D1 | - - - |
12-12-2020 19:00 | Plons D1, De | - | WSG DraGor D1 | - - - | |
13-12-2020 13:30 | Azuro D1 | - | Orca D1 | - - - | |
11 | 09-01-2021 18:15 | SG Middelse-De Skelp D1 | - | Azuro D1 | - - - |
09-01-2021 18:15 | Orca D1 | - | SGHA D2 | - - - | |
09-01-2021 20:30 | WSG DraGor D1 | - | Granaet D1, De | - - - | |
12 | 16-01-2021 17:50 | Granaet D1, De | - | Azuro D1 | - - - |
16-01-2021 21:30 | SGHA D2 | - | SG Middelse-De Skelp D1 | - - - | |
13 | 23-01-2021 18:15 | SG Middelse-De Skelp D1 | - | Trivia D2 | - - - |
23-01-2021 19:15 | Orca D1 | - | Plons D1, De | - - - | |
24-01-2021 13:30 | Azuro D1 | - | SGHA D2 | - - - | |
14 | 30-01-2021 16:30 | Plons D1, De | - | SG Middelse-De Skelp D1 | - - - |
30-01-2021 16:45 | Trivia D2 | - | Azuro D1 | - - - | |
30-01-2021 17:55 | Granaet D1, De | - | SGHA D2 | - - - | |
30-01-2021 18:05 | WSG DraGor D1 | - | Orca D1 | - - - | |
15 | 06-02-2021 17:50 | SGHA D2 | - | Trivia D2 | - - - |
06-02-2021 18:15 | SG Middelse-De Skelp D1 | - | WSG DraGor D1 | - - - | |
07-02-2021 17:00 | Azuro D1 | - | Plons D1, De | - - - | |
12 | 13-02-2021 18:15 | Trivia D2 | - | Orca D1 | - - - |
16 | 27-02-2021 17:50 | Granaet D1, De | - | Trivia D2 | - - - |
27-02-2021 19:00 | Plons D1, De | - | SGHA D2 | - - - | |
27-02-2021 20:50 | WSG DraGor D1 | - | Azuro D1 | - - - | |
17 | 06-03-2021 17:50 | Granaet D1, De | - | Orca D1 | - - - |
06-03-2021 19:00 | Trivia D2 | - | Plons D1, De | - - - | |
06-03-2021 21:30 | SGHA D2 | - | WSG DraGor D1 | - - - | |
18 | 13-03-2021 17:30 | Orca D1 | - | SG Middelse-De Skelp D1 | - - - |
13-03-2021 19:00 | Plons D1, De | - | Granaet D1, De | - - - | |
01 | 20-03-2021 18:15 | SG Middelse-De Skelp D1 | - | Granaet D1, De | - - - |
18 | 27-03-2021 18:05 | WSG DraGor D1 | - | Trivia D2 | - - - |
14-05-2022 15:45 u | Reest D1, De | - | SGHA D2 | 4 - 14 | |
06-05-2022 18:50 u | SGHA D2 | - | Neptunia '24 D1 | 10 - 7 | |
24-04-2022 17:30 u | Orca D1 | - | Neptunia '24 D1 | 5 - 4 | |
24-04-2022 13:30 u | Azuro D1 | - | Plons D1, De | 5 - 5 | |
23-04-2022 17:45 u | Trivia D2 | - | SGHA D2 | 5 - 17 | |
14-04-2022 20:30 u | WSG DraGor D1 | - | Plons D1, De | 5 - 7 | |
09-04-2022 18:30 u | Reest D1, De | - | Trivia D2 | 6 - 9 | |
09-04-2022 18:15 u | WSG DraGor D1 | - | Neptunia '24 D1 | 4 - 10 | |
09-04-2022 18:00 u | Plons D1, De | - | Orca D1 | 4 - 5 | |
26-03-2022 18:30 u | Reest D1, De | - | Azuro D1 | 7 - 10 | |
19-03-2022 19:15 u | Neptunia '24 D1 | - | Reest D1, De | 6 - 1 | |
19-03-2022 17:30 u | Orca D1 | - | WSG DraGor D1 | 14 - 3 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: