01 | 20-09-2019 21:15 | sv Oerterp DS1 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 3 - 1 |
21-09-2019 13:00 | C.S.V. DS3 | - | Stanfries DS1 | 2 - 3 | |
21-09-2019 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | S.V.W. DS2 | 4 - 0 | |
21-09-2019 15:30 | VC058 DS1 | - | CoVos DS1 | 0 - 4 | |
21-09-2019 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | vc Sneek DS5 | 3 - 1 | |
02 | 26-09-2019 20:30 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | Reflex DS2 | 0 - 4 |
27-09-2019 20:00 | Stanfries DS1 | - | VC058 DS1 | 3 - 1 | |
27-09-2019 20:30 | S.V.W. DS2 | - | sv Oerterp DS1 | 1 - 3 | |
28-09-2019 13:00 | C.S.V. DS3 | - | Drachten DS1, vc | 1 - 3 | |
28-09-2019 16:00 | CoVos DS1 | - | Oeverzwaluwen DS1 | 0 - 4 | |
28-09-2019 17:00 | vc Sneek DS5 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 3 - 1 | |
03 | 03-10-2019 21:00 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | Drachten DS1, vc | 0 - 4 |
04-10-2019 20:30 | Reflex DS2 | - | S.V.W. DS2 | 2 - 3 | |
04-10-2019 21:00 | sv Oerterp DS1 | - | vc Sneek DS5 | 0 - 4 | |
05-10-2019 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | CoVos DS1 | 2 - 3 | |
05-10-2019 15:30 | VC058 DS1 | - | C.S.V. DS3 | 0 - 4 | |
05-10-2019 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | Stanfries DS1 | 3 - 1 | |
04 | 11-10-2019 20:00 | Stanfries DS1 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 3 - 1 |
11-10-2019 20:30 | S.V.W. DS2 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 3 - 2 | |
12-10-2019 13:00 | C.S.V. DS3 | - | Oeverzwaluwen DS1 | 0 - 4 | |
12-10-2019 17:00 | vc Sneek DS5 | - | Reflex DS2 | 2 - 3 | |
12-10-2019 19:15 | Drachten DS1, vc | - | VC058 DS1 | 4 - 0 | |
12-10-2019 20:00 | CoVos DS1 | - | sv Oerterp DS1 | 1 - 3 | |
05 | 16-10-2019 20:30 | Reflex DS2 | - | CoVos DS1 | 4 - 0 |
17-10-2019 19:30 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | vc Sneek DS5 | 1 - 3 | |
18-10-2019 20:30 | S.V.W. DS2 | - | Drachten DS1, vc | 1 - 3 | |
18-10-2019 21:15 | sv Oerterp DS1 | - | Stanfries DS1 | 1 - 3 | |
19-10-2019 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | VC058 DS1 | 4 - 0 | |
01 | 26-10-2019 19:15 | Drachten DS1, vc | - | Reflex DS2 | 1 - 3 |
06 | 02-11-2019 15:30 | VC058 DS1 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 0 - 4 |
02-11-2019 15:30 | CoVos DS1 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 4 - 0 | |
02-11-2019 17:00 | vc Sneek DS5 | - | S.V.W. DS2 | 3 - 1 | |
02-11-2019 17:00 | Drachten DS1, vc | - | Oeverzwaluwen DS1 | 1 - 3 | |
02-11-2019 17:45 | C.S.V. DS3 | - | sv Oerterp DS1 | 1 - 3 | |
07 | 07-11-2019 20:30 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | Stanfries DS1 | 2 - 3 |
08-11-2019 20:30 | Reflex DS2 | - | C.S.V. DS3 | 4 - 0 | |
08-11-2019 21:00 | sv Oerterp DS1 | - | VC058 DS1 | 3 - 1 | |
09-11-2019 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | Oeverzwaluwen DS1 | 1 - 3 | |
09-11-2019 17:00 | vc Sneek DS5 | - | Drachten DS1, vc | 3 - 1 | |
05 | 11-11-2019 20:30 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | C.S.V. DS3 | 3 - 1 |
08 | 15-11-2019 20:00 | Stanfries DS1 | - | S.V.W. DS2 | 2 - 3 |
16-11-2019 13:00 | C.S.V. DS3 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 3 - 1 | |
16-11-2019 15:30 | VC058 DS1 | - | Reflex DS2 | 0 - 4 | |
16-11-2019 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | sv Oerterp DS1 | 4 - 0 | |
16-11-2019 18:00 | CoVos DS1 | - | vc Sneek DS5 | 4 - 0 | |
06 | 22-11-2019 20:00 | Stanfries DS1 | - | Reflex DS2 | 2 - 3 |
07 | 22-11-2019 20:30 | S.V.W. DS2 | - | CoVos DS1 | 1 - 3 |
08 | 23-11-2019 19:15 | Drachten DS1, vc | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 1 - 3 |
09 | 28-11-2019 21:00 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | VC058 DS1 | 4 - 0 |
29-11-2019 20:30 | S.V.W. DS2 | - | C.S.V. DS3 | 0 - 4 | |
29-11-2019 20:30 | Reflex DS2 | - | Oeverzwaluwen DS1 | 1 - 3 | |
29-11-2019 21:15 | sv Oerterp DS1 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 2 - 3 | |
30-11-2019 15:00 | vc Sneek DS5 | - | Stanfries DS1 | 4 - 0 | |
30-11-2019 20:00 | CoVos DS1 | - | Drachten DS1, vc | 3 - 2 | |
10 | 06-12-2019 20:00 | Stanfries DS1 | - | CoVos DS1 | 1 - 3 |
07-12-2019 13:00 | C.S.V. DS3 | - | vc Sneek DS5 | 1 - 3 | |
07-12-2019 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | Reflex DS2 | 3 - 1 | |
07-12-2019 15:30 | VC058 DS1 | - | S.V.W. DS2 | 1 - 3 | |
07-12-2019 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 4 - 0 | |
07-12-2019 19:15 | Drachten DS1, vc | - | sv Oerterp DS1 | 0 - 4 | |
11 | 12-12-2019 21:00 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 0 - 4 |
13-12-2019 20:00 | Stanfries DS1 | - | Drachten DS1, vc | 3 - 1 | |
13-12-2019 20:30 | Reflex DS2 | - | sv Oerterp DS1 | 1 - 3 | |
13-12-2019 20:30 | S.V.W. DS2 | - | Oeverzwaluwen DS1 | 0 - 4 | |
14-12-2019 15:00 | vc Sneek DS5 | - | VC058 DS1 | 4 - 0 | |
11-01-2020 18:30 | CoVos DS1 | - | C.S.V. DS3 | 4 - 0 | |
12 | 17-01-2020 20:00 | Stanfries DS1 | - | Oeverzwaluwen DS1 | 1 - 3 |
17-01-2020 20:30 | S.V.W. DS2 | - | Reflex DS2 | 0 - 4 | |
18-01-2020 13:00 | C.S.V. DS3 | - | VC058 DS1 | 4 - 0 | |
18-01-2020 15:00 | vc Sneek DS5 | - | sv Oerterp DS1 | 2 - 3 | |
18-01-2020 20:00 | CoVos DS1 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 3 - 1 | |
13 | 23-01-2020 20:30 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | S.V.W. DS2 | 2 - 3 |
24-01-2020 20:30 | Reflex DS2 | - | vc Sneek DS5 | 4 - 0 | |
24-01-2020 21:00 | sv Oerterp DS1 | - | CoVos DS1 | 0 - 4 | |
25-01-2020 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | Stanfries DS1 | 3 - 1 | |
25-01-2020 15:30 | VC058 DS1 | - | Drachten DS1, vc | 1 - 3 | |
25-01-2020 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | C.S.V. DS3 | 3 - 1 | |
14 | 31-01-2020 20:00 | Stanfries DS1 | - | sv Oerterp DS1 | 3 - 1 |
01-02-2020 13:00 | C.S.V. DS3 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 1 - 3 | |
01-02-2020 15:00 | vc Sneek DS5 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 3 - 1 | |
01-02-2020 15:00 | VC058 DS1 | - | Oeverzwaluwen DS1 | 0 - 4 | |
01-02-2020 18:00 | CoVos DS1 | - | Reflex DS2 | 2 - 3 | |
15 | 06-02-2020 20:45 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | CoVos DS1 | 1 - 3 |
07-02-2020 20:30 | Reflex DS2 | - | Stanfries DS1 | 4 - 0 | |
07-02-2020 20:30 | S.V.W. DS2 | - | vc Sneek DS5 | 2 - 3 | |
07-02-2020 21:15 | sv Oerterp DS1 | - | C.S.V. DS3 | - - - | |
08-02-2020 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | VC058 DS1 | 4 - 0 | |
08-02-2020 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | Drachten DS1, vc | 3 - 1 | |
12 | 22-02-2020 19:15 | Drachten DS1, vc | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 4 - 0 |
16 | 28-02-2020 20:30 | Reflex DS2 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 3 - 1 |
28-02-2020 21:00 | sv Oerterp DS1 | - | S.V.W. DS2 | 3 - 2 | |
29-02-2020 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | vc Sneek DS5 | 3 - 1 | |
29-02-2020 15:30 | VC058 DS1 | - | Stanfries DS1 | 2 - 3 | |
29-02-2020 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | CoVos DS1 | 2 - 3 | |
29-02-2020 19:15 | Drachten DS1, vc | - | C.S.V. DS3 | 4 - 0 | |
17 | 06-03-2020 20:00 | Stanfries DS1 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | 3 - 2 |
07-03-2020 13:00 | C.S.V. DS3 | - | Reflex DS2 | 1 - 3 | |
07-03-2020 15:30 | VC058 DS1 | - | sv Oerterp DS1 | 2 - 3 | |
07-03-2020 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | 0 - 4 | |
07-03-2020 17:30 | CoVos DS1 | - | S.V.W. DS2 | 4 - 0 | |
07-03-2020 19:15 | Drachten DS1, vc | - | vc Sneek DS5 | 0 - 4 | |
18 | 12-03-2020 00:00 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | C.S.V. DS3 | - - - |
13-03-2020 20:30 | Reflex DS2 | - | VC058 DS1 | - - - | |
13-03-2020 20:30 | S.V.W. DS2 | - | Stanfries DS1 | - - - | |
13-03-2020 21:15 | sv Oerterp DS1 | - | Oeverzwaluwen DS1 | - - - | |
14-03-2020 15:00 | vc Sneek DS5 | - | CoVos DS1 | - - - | |
14-03-2020 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | Drachten DS1, vc | - - - | |
19 | 20-03-2020 20:00 | Stanfries DS1 | - | vc Sneek DS5 | - - - |
21-03-2020 13:00 | C.S.V. DS3 | - | S.V.W. DS2 | - - - | |
21-03-2020 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | sv Oerterp DS1 | - - - | |
21-03-2020 15:30 | VC058 DS1 | - | Kwiek/De Roeken DS1 | - - - | |
21-03-2020 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | Reflex DS2 | - - - | |
21-03-2020 19:15 | Drachten DS1, vc | - | CoVos DS1 | - - - | |
20 | 26-03-2020 21:00 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | Oeverzwaluwen DS1 | - - - |
27-03-2020 20:30 | Reflex DS2 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - - - | |
27-03-2020 20:30 | S.V.W. DS2 | - | VC058 DS1 | - - - | |
27-03-2020 21:00 | sv Oerterp DS1 | - | Drachten DS1, vc | - - - | |
28-03-2020 15:00 | vc Sneek DS5 | - | C.S.V. DS3 | - - - | |
28-03-2020 17:30 | CoVos DS1 | - | Stanfries DS1 | - - - | |
21 | 03-04-2020 21:00 | sv Oerterp DS1 | - | Reflex DS2 | - - - |
04-04-2020 13:00 | C.S.V. DS3 | - | CoVos DS1 | - - - | |
04-04-2020 15:00 | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - | Kwiek/De Roeken DS1 | - - - | |
04-04-2020 15:30 | VC058 DS1 | - | vc Sneek DS5 | - - - | |
04-04-2020 17:00 | Oeverzwaluwen DS1 | - | S.V.W. DS2 | - - - | |
04-04-2020 19:15 | Drachten DS1, vc | - | Stanfries DS1 | - - - | |
14 | 11-04-2020 19:15 | Drachten DS1, vc | - | S.V.W. DS2 | - - - |
22 | 16-04-2020 19:30 | Kwiek/De Roeken DS1 | - | sv Oerterp DS1 | - - - |
17-04-2020 19:30 | Stanfries DS1 | - | C.S.V. DS3 | - - - | |
17-04-2020 20:30 | S.V.W. DS2 | - | S.V.I. DS2,SIO Zwolle | - - - | |
17-04-2020 20:30 | Reflex DS2 | - | Drachten DS1, vc | - - - | |
18-04-2020 17:00 | vc Sneek DS5 | - | Oeverzwaluwen DS1 | - - - | |
18-04-2020 19:30 | CoVos DS1 | - | VC058 DS1 | - - - |
Helaas ontvangen wij (nog)geen nieuwsberichten en/of
verslagen met betrekking tot deze competitie.
Wedstrijdverslagen en nieuws kunnen gezonden
worden naar: redactie@smelnesport.nl
14-05-2022 19:15 u | Drachten DS1, vc | - | Bolsward vc DS3 | 1 - 3 | |
14-05-2022 13:00 u | S.V.W. DS1 | - | Stanfries DS1 | 2 - 3 | |
13-05-2022 21:00 u | HeVoC '89 DS1 | - | A.V.C. '69 DS1 | 0 - 4 | |
07-05-2022 19:30 u | A.V.C. '69 DS1 | - | Drachten DS1, vc | 3 - 1 | |
07-05-2022 17:00 u | S.V.W. DS1 | - | CoVos DS1 | 1 - 3 | |
07-05-2022 16:00 u | vc Sneek DS5 | - | C.S.V. DS2 | 1 - 3 | |
30-04-2022 19:30 u | A.V.C. '69 DS1 | - | Stanfries DS1 | 4 - 0 | |
30-04-2022 16:00 u | vc Sneek DS5 | - | Bolsward vc DS3 | 1 - 3 | |
30-04-2022 15:00 u | C.S.V. DS2 | - | VC058 DS1 | 4 - 0 | |
28-04-2022 20:45 u | CoVos DS1 | - | vc Sneek DS5 | 3 - 1 | |
23-04-2022 17:00 u | VC058 DS1 | - | HeVoC '89 DS1 | 4 - 0 | S.V.W. DS1 | - | Drachten DS1, vc | 3 - 1 |
22-04-2022 19:00 u | Joure DS1, vc | - | C.S.V. DS2 | 1 - 3 | |
19-04-2022 20:30 u | Stanfries DS1 | - | Joure DS1, vc | 1 - 3 | |
16-04-2022 19:30 u | A.V.C. '69 DS1 | - | Joure DS1, vc | 2 - 3 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: