01 | 22-09-2019 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Blauwhuis 1 | 2 - 3 |
22-09-2019 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Lemmer 1 | 1 - 1 | |
22-09-2019 14:00 | Langezwaag 1 | - | FFS 1 | 1 - 1 | |
22-09-2019 14:00 | Aengwirden 1 | - | Tijnje 1 | 1 - 2 | |
22-09-2019 14:00 | Wispolia 1 | - | Deinum 1 SF | 1 - 6 | |
22-09-2019 14:00 | Sweach 1 De zo | - | AVV 1 | 8 - 1 | |
02 | 29-09-2019 14:00 | Deinum 1 SF | - | Oldeboorn 1 | 2 - 0 |
29-09-2019 14:00 | Lemmer 1 | - | Aengwirden 1 | 2 - 0 | |
29-09-2019 14:00 | FFS 1 | - | V.S.V. '31 | 2 - 0 | |
03 | 06-10-2019 13:30 | V.S.V. '31 | - | Oldeboorn 1 | 0 - 9 |
06-10-2019 14:00 | Tijnje 1 | - | Sweach 1 De zo | 3 - 1 | |
06-10-2019 14:00 | Aengwirden 1 | - | Deinum 1 SF | 2 - 2 | |
06-10-2019 14:00 | Langezwaag 1 | - | AVV 1 | 2 - 0 | |
06-10-2019 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Houtigehage 1 | 3 - 2 | |
06-10-2019 14:00 | Lemmer 1 | - | Wispolia 1 | 1 - 1 | |
06-10-2019 14:00 | Blauwhuis 1 | - | FFS 1 | 2 - 0 | |
04 | 13-10-2019 13:30 | V.S.V. '31 | - | Aengwirden 1 | 0 - 5 |
13-10-2019 13:30 | AVV 1 | - | Tijnje 1 | 1 - 3 | |
13-10-2019 14:00 | Deinum 1 SF | - | FFS 1 | 4 - 1 | |
13-10-2019 14:00 | Wispolia 1 | - | Blauwhuis 1 | 0 - 5 | |
13-10-2019 14:00 | Houtigehage 1 | - | Lemmer 1 | 2 - 5 | |
13-10-2019 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Blue Boys 1 zo | 3 - 7 | |
13-10-2019 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Langezwaag 1 | 7 - 0 | |
05 | 20-10-2019 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Sweach 1 De zo | 0 - 1 |
20-10-2019 14:00 | Tijnje 1 | - | Oldeboorn 1 | 0 - 3 | |
20-10-2019 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Deinum 1 SF | 3 - 0 | |
20-10-2019 14:00 | Lemmer 1 | - | AVV 1 | 15 - 0 | |
20-10-2019 14:00 | FFS 1 | - | Houtigehage 1 | 0 - 1 | |
20-10-2019 14:00 | Aengwirden 1 | - | Wispolia 1 | 4 - 0 | |
20-10-2019 14:00 | Langezwaag 1 | - | V.S.V. '31 | 8 - 0 | |
06 | 27-10-2019 13:30 | V.S.V. '31 | - | Blue Boys 1 zo | 0 - 10 |
27-10-2019 13:30 | AVV 1 | - | Deinum 1 SF | 1 - 2 | |
27-10-2019 14:00 | Wispolia 1 | - | Tijnje 1 | 0 - 0 | |
27-10-2019 14:00 | Sweach 1 De zo | - | FFS 1 | 3 - 0 | |
27-10-2019 14:00 | Houtigehage 1 | - | Blauwhuis 1 | 2 - 1 | |
27-10-2019 14:00 | Langezwaag 1 | - | Aengwirden 1 | 2 - 3 | |
27-10-2019 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Lemmer 1 | 3 - 3 | |
07 | 03-11-2019 14:00 | Tijnje 1 | - | V.S.V. '31 | 13 - 0 |
03-11-2019 14:00 | Lemmer 1 | - | Langezwaag 1 | 6 - 1 | |
03-11-2019 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Sweach 1 De zo | 0 - 2 | |
03-11-2019 14:00 | Aengwirden 1 | - | Oldeboorn 1 | 2 - 3 | |
03-11-2019 14:00 | Deinum 1 SF | - | Houtigehage 1 | 5 - 0 | |
03-11-2019 14:00 | FFS 1 | - | Wispolia 1 | 2 - 0 | |
08 | 10-11-2019 13:30 | AVV 1 | - | V.S.V. '31 | 12 - 0 |
10-11-2019 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Lemmer 1 | 0 - 3 | |
10-11-2019 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Langezwaag 1 | 6 - 0 | |
10-11-2019 14:00 | FFS 1 | - | Tijnje 1 | 2 - 1 | |
10-11-2019 14:00 | Deinum 1 SF | - | Blauwhuis 1 | 2 - 0 | |
10-11-2019 14:00 | Houtigehage 1 | - | Aengwirden 1 | 1 - 1 | |
10-11-2019 14:00 | Wispolia 1 | - | Blue Boys 1 zo | 1 - 1 | |
07 | 17-11-2019 12:00 | Blauwhuis 1 | - | AVV 1 | 5 - 1 |
02 | 17-11-2019 14:00 | Tijnje 1 | - | Blue Boys 1 zo | 1 - 0 |
09 | 24-11-2019 13:30 | AVV 1 | - | FFS 1 | 2 - 4 |
24-11-2019 14:00 | Langezwaag 1 | - | Houtigehage 1 | 3 - 2 | |
24-11-2019 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Wispolia 1 | 5 - 0 | |
24-11-2019 14:00 | Aengwirden 1 | - | Blue Boys 1 zo | 1 - 4 | |
24-11-2019 14:00 | Lemmer 1 | - | Deinum 1 SF | 1 - 1 | |
24-11-2019 14:00 | Tijnje 1 | - | Blauwhuis 1 | 1 - 3 | |
10 | 01-12-2019 12:00 | Houtigehage 1 | - | AVV 1 | 7 - 0 |
01-12-2019 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Aengwirden 1 | 5 - 1 | |
01-12-2019 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Lemmer 1 | 2 - 2 | |
01-12-2019 14:00 | Wispolia 1 | - | V.S.V. '31 | 16 - 0 | |
01-12-2019 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Langezwaag 1 | 1 - 0 | |
01-12-2019 14:00 | Deinum 1 SF | - | Tijnje 1 | 3 - 2 | |
01-12-2019 14:00 | FFS 1 | - | Oldeboorn 1 | 2 - 5 | |
11 | 08-12-2019 12:00 | Aengwirden 1 | - | AVV 1 | 5 - 0 |
08-12-2019 12:30 | V.S.V. '31 | - | Deinum 1 SF | 0 - 2 | |
08-12-2019 14:00 | Tijnje 1 | - | Houtigehage 1 | 3 - 3 | |
08-12-2019 14:00 | Langezwaag 1 | - | Wispolia 1 | 1 - 3 | |
08-12-2019 14:00 | Lemmer 1 | - | FFS 1 | 2 - 0 | |
08-12-2019 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Sweach 1 De zo | 1 - 3 | |
12 | 15-12-2019 14:00 | Wispolia 1 | - | Sweach 1 De zo | 0 - 4 |
15-12-2019 14:00 | Houtigehage 1 | - | Oldeboorn 1 | 2 - 1 | |
15-12-2019 14:00 | FFS 1 | - | Aengwirden 1 | 1 - 4 | |
15-12-2019 14:00 | Tijnje 1 | - | Lemmer 1 | 0 - 5 | |
15-12-2019 14:00 | Blauwhuis 1 | - | V.S.V. '31 | 10 - 0 | |
15-12-2019 14:00 | Deinum 1 SF | - | Langezwaag 1 | 8 - 0 | |
02 | 22-12-2019 13:30 | AVV 1 | - | Wispolia 1 | 2 - 3 |
22-12-2019 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Langezwaag 1 | 4 - 0 | |
22-12-2019 14:00 | Houtigehage 1 | - | Sweach 1 De zo | 1 - 3 | |
01 | 19-01-2020 12:30 | V.S.V. '31 | - | Houtigehage 1 | 0 - 4 |
11 | 19-01-2020 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Blauwhuis 1 | 0 - 0 |
13 | 26-01-2020 13:30 | V.S.V. '31 | - | Lemmer 1 | 0 - 8 |
26-01-2020 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | FFS 1 | 5 - 1 | |
26-01-2020 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Deinum 1 SF | 2 - 1 | |
26-01-2020 14:00 | Oldeboorn 1 | - | AVV 1 | 8 - 1 | |
26-01-2020 14:00 | Wispolia 1 | - | Houtigehage 1 | 3 - 3 | |
26-01-2020 14:00 | Aengwirden 1 | - | Blauwhuis 1 | 4 - 1 | |
26-01-2020 14:00 | Langezwaag 1 | - | Tijnje 1 | 1 - 3 | |
14 | 02-02-2020 14:00 | Tijnje 1 | - | Aengwirden 1 | 0 - 0 |
02-02-2020 14:00 | Deinum 1 SF | - | Wispolia 1 | 7 - 0 | |
02-02-2020 14:00 | Lemmer 1 | - | Blue Boys 1 zo | 2 - 1 | |
02-02-2020 15:00 | Houtigehage 1 | - | V.S.V. '31 | 4 - 0 | |
16 | 16-02-2020 14:00 | Lemmer 1 | - | Oldeboorn 1 | 4 - 1 |
09 | 23-02-2020 13:00 | V.S.V. '31 | - | Sweach 1 De zo | - - - |
12 | 01-03-2020 13:30 | AVV 1 | - | Blue Boys 1 zo | - - - |
14 | 01-03-2020 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Oldeboorn 1 | - - - |
15 | 01-03-2020 14:00 | Aengwirden 1 | - | Houtigehage 1 | 1 - 0 |
01-03-2020 14:00 | Langezwaag 1 | - | Lemmer 1 | - - - | |
17 | 08-03-2020 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Houtigehage 1 | 3 - 3 |
08-03-2020 14:00 | Wispolia 1 | - | Lemmer 1 | 0 - 1 | |
08-03-2020 14:00 | FFS 1 | - | Blauwhuis 1 | 0 - 1 | |
08-03-2020 14:00 | Aengwirden 1 | - | Langezwaag 1 | 3 - 2 | |
08-03-2020 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Tijnje 1 | - - - | |
08-03-2020 14:00 | Oldeboorn 1 | - | V.S.V. '31 | 8 - 0 | |
08-03-2020 14:00 | Deinum 1 SF | - | AVV 1 | 5 - 1 | |
18 | 15-03-2020 13:30 | V.S.V. '31 | - | AVV 1 | - - - |
15-03-2020 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Aengwirden 1 | - - - | |
15-03-2020 14:00 | Tijnje 1 | - | Wispolia 1 | - - - | |
15-03-2020 14:00 | Houtigehage 1 | - | FFS 1 | - - - | |
15-03-2020 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Deinum 1 SF | - - - | |
15-03-2020 14:00 | Lemmer 1 | - | Sweach 1 De zo | - - - | |
15-03-2020 14:00 | Langezwaag 1 | - | Oldeboorn 1 | - - - | |
19 | 22-03-2020 13:30 | AVV 1 | - | Blauwhuis 1 | - - - |
22-03-2020 13:30 | V.S.V. '31 | - | Tijnje 1 | - - - | |
22-03-2020 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Blue Boys 1 zo | - - - | |
22-03-2020 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Houtigehage 1 | - - - | |
22-03-2020 14:00 | Aengwirden 1 | - | Lemmer 1 | - - - | |
22-03-2020 14:00 | Wispolia 1 | - | FFS 1 | - - - | |
22-03-2020 14:00 | Langezwaag 1 | - | Deinum 1 SF | - - - | |
20 | 29-03-2020 14:00 | Deinum 1 SF | - | Sweach 1 De zo | - - - |
29-03-2020 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Oldeboorn 1 | - - - | |
29-03-2020 14:00 | FFS 1 | - | AVV 1 | - - - | |
29-03-2020 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Aengwirden 1 | - - - | |
29-03-2020 14:00 | Houtigehage 1 | - | Wispolia 1 | - - - | |
29-03-2020 14:00 | Tijnje 1 | - | Langezwaag 1 | - - - | |
29-03-2020 14:00 | Lemmer 1 | - | V.S.V. '31 | - - - | |
21 | 05-04-2020 13:30 | V.S.V. '31 | - | Blauwhuis 1 | - - - |
05-04-2020 13:30 | AVV 1 | - | Houtigehage 1 | - - - | |
05-04-2020 14:00 | Aengwirden 1 | - | FFS 1 | - - - | |
05-04-2020 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Deinum 1 SF | - - - | |
05-04-2020 14:00 | Langezwaag 1 | - | Blue Boys 1 zo | - - - | |
05-04-2020 14:00 | Lemmer 1 | - | Tijnje 1 | - - - | |
05-04-2020 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Wispolia 1 | - - - | |
14 | 09-04-2020 19:00 | FFS 1 | - | Sweach 1 De zo | - - - |
11-04-2020 13:30 | AVV 1 | - | Langezwaag 1 | - - - | |
15 | 13-04-2020 10:30 | Blue Boys 1 zo | - | V.S.V. '31 | - - - |
13-04-2020 12:00 | Wispolia 1 | - | AVV 1 | - - - | |
13-04-2020 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Tijnje 1 | - - - | |
13-04-2020 14:00 | FFS 1 | - | Deinum 1 SF | - - - | |
13-04-2020 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Blauwhuis 1 | - - - | |
22 | 19-04-2020 13:30 | AVV 1 | - | Oldeboorn 1 | - - - |
19-04-2020 14:00 | Aengwirden 1 | - | V.S.V. '31 | - - - | |
19-04-2020 14:00 | FFS 1 | - | Lemmer 1 | - - - | |
19-04-2020 14:00 | Deinum 1 SF | - | Blue Boys 1 zo | - - - | |
19-04-2020 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Houtigehage 1 | - - - | |
19-04-2020 14:00 | Wispolia 1 | - | Langezwaag 1 | - - - | |
19-04-2020 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Tijnje 1 | - - - | |
24 | 23-04-2020 19:00 | FFS 1 | - | Blue Boys 1 zo | - - - |
23 | 26-04-2020 13:30 | V.S.V. '31 | - | FFS 1 | - - - |
26-04-2020 14:00 | Langezwaag 1 | - | Sweach 1 De zo | - - - | |
26-04-2020 14:00 | Houtigehage 1 | - | Deinum 1 SF | - - - | |
26-04-2020 14:00 | Tijnje 1 | - | AVV 1 | - - - | |
26-04-2020 14:00 | Oldeboorn 1 | - | Aengwirden 1 | - - - | |
26-04-2020 14:00 | Lemmer 1 | - | Blauwhuis 1 | - - - | |
26-04-2020 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | Wispolia 1 | - - - | |
16 | 03-05-2020 13:00 | V.S.V. '31 | - | Langezwaag 1 | - - - |
03-05-2020 13:30 | AVV 1 | - | Sweach 1 De zo | - - - | |
03-05-2020 14:00 | Tijnje 1 | - | FFS 1 | - - - | |
03-05-2020 14:00 | Deinum 1 SF | - | Aengwirden 1 | - - - | |
03-05-2020 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Wispolia 1 | - - - | |
03-05-2020 14:00 | Houtigehage 1 | - | Blue Boys 1 zo | - - - | |
24 | 10-05-2020 13:30 | AVV 1 | - | Lemmer 1 | - - - |
10-05-2020 14:00 | Houtigehage 1 | - | Langezwaag 1 | - - - | |
10-05-2020 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Tijnje 1 | - - - | |
10-05-2020 14:00 | Deinum 1 SF | - | V.S.V. '31 | - - - | |
10-05-2020 14:00 | Sweach 1 De zo | - | Oldeboorn 1 | - - - | |
10-05-2020 14:00 | Wispolia 1 | - | Aengwirden 1 | - - - | |
25 | 17-05-2020 13:30 | V.S.V. '31 | - | Wispolia 1 | - - - |
17-05-2020 14:00 | Lemmer 1 | - | Houtigehage 1 | - - - | |
17-05-2020 14:00 | Oldeboorn 1 | - | FFS 1 | - - - | |
17-05-2020 14:00 | Aengwirden 1 | - | Sweach 1 De zo | - - - | |
17-05-2020 14:00 | Tijnje 1 | - | Deinum 1 SF | - - - | |
17-05-2020 14:00 | Blue Boys 1 zo | - | AVV 1 | - - - | |
17-05-2020 14:00 | Langezwaag 1 | - | Blauwhuis 1 | - - - | |
26 | 24-05-2020 13:30 | AVV 1 | - | Aengwirden 1 | - - - |
24-05-2020 14:00 | Deinum 1 SF | - | Lemmer 1 | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Blauwhuis 1 | - | Blue Boys 1 zo | - - - | |
24-05-2020 14:00 | FFS 1 | - | Langezwaag 1 | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Houtigehage 1 | - | Tijnje 1 | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Sweach 1 De zo | - | V.S.V. '31 | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Wispolia 1 | - | Oldeboorn 1 | - - - |
05-06-2022 14:00 u | |||||
Tijnje 1 | - | Oldeboorn 1 | 2 - 1 | ||
FFS 1 | - | Aengwirden 1 | 4 - 0 | ||
Blue Boys 1 zo | - | Wispolia 1 | 3 - 2 | ||
Blauw Rood '20 | - | Sport Vereent 1 | 4 - 1 | ||
29-05-2022 14:00 u | |||||
Sport Vereent 1 | - | Tijnje 1 | 0 - 3 | ||
Wispolia 1 | - | Blauw Rood '20 | 7 - 2 | ||
Oldeboorn 1 | - | Blauwhuis 1 | 3 - 1 | ||
Langezwaag 1 | - | FFS 1 | 2 - 2 | ||
Houtigehage 1 | - | AVV 1 | 4 - 1 | ||
Aengwirden 1 | - | Blue Boys 1 zo | 0 - 2 | ||
22-05-2022 14:00 u | |||||
Tijnje 1 | - | Wispolia 1 | 2 - 0 | ||
Blauw Rood '20 | - | Langezwaag 1 | 6 - 2 | ||
Blauwhuis 1 | - | Blue Boys 1 zo | 2 - 2 | ||
FFS 1 | - | Oldeboorn 1 | 1 - 4 | ||
Houtigehage 1 | - | Aengwirden 1 | 4 - 1 | ||
22-05-2022 13:30 u | |||||
AVV 1 | - | Sport Vereent 1 | 1 - 1 | ||
15-05-2022 14:00 u | |||||
Blue Boys 1 zo | - | Blauw Rood '20 | 1 - 0 | ||
Aengwirden 1 | - | Tijnje 1 | 1 - 5 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: