01 | 21-09-2019 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Berlikum 1 SC | 3 - 3 |
21-09-2019 14:30 | Rottevalle 1 | - | Minnertsga 1 | 2 - 1 | |
21-09-2019 14:30 | Anjum 1 | - | Wykels Hallum 1 | 2 - 3 | |
21-09-2019 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Veenhuizen 1 | 1 - 0 | |
21-09-2019 15:00 | ONT 1 | - | Twijzel 1 SC | 1 - 3 | |
21-09-2019 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Leovardia 1 za SC | 0 - 2 | |
21-09-2019 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Waskemeer 1 | 0 - 2 | |
02 | 28-09-2019 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Rijperkerk 1 | 1 - 1 |
28-09-2019 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Grootegast 1 FC | 2 - 0 | |
28-09-2019 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Haulerwijk 1 sv za | 2 - 0 | |
28-09-2019 14:30 | Waskemeer 1 | - | Anjum 1 | 3 - 1 | |
28-09-2019 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Ropta Boys 1 | 4 - 1 | |
28-09-2019 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Rottevalle 1 | 5 - 5 | |
28-09-2019 14:30 | Minnertsga 1 | - | ONT 1 | 1 - 1 | |
03 | 05-10-2019 14:00 | Waskemeer 1 | - | Rijperkerk 1 | 1 - 1 |
05-10-2019 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Veenhuizen 1 | 1 - 3 | |
05-10-2019 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Rottevalle 1 | 1 - 2 | |
05-10-2019 14:30 | Anjum 1 | - | Leovardia 1 za SC | 1 - 4 | |
05-10-2019 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Berlikum 1 SC | 2 - 2 | |
05-10-2019 15:00 | Ropta Boys 1 | - | ONT 1 | 3 - 1 | |
05-10-2019 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Minnertsga 1 | 3 - 2 | |
04 | 12-10-2019 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Waskemeer 1 | 2 - 3 |
12-10-2019 14:30 | Rottevalle 1 | - | Twijzel 1 SC | 2 - 2 | |
12-10-2019 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 0 - 3 | |
12-10-2019 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Wykels Hallum 1 | 3 - 0 | |
12-10-2019 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Grootegast 1 FC | 1 - 1 | |
12-10-2019 15:00 | ONT 1 | - | Anjum 1 | 3 - 3 | |
12-10-2019 17:00 | Minnertsga 1 | - | Berlikum 1 SC | 0 - 4 | |
05 | 19-10-2019 14:00 | Waskemeer 1 | - | ONT 1 | 2 - 4 |
19-10-2019 14:30 | Anjum 1 | - | Minnertsga 1 | 3 - 0 | |
19-10-2019 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Veenhuizen 1 | 1 - 1 | |
19-10-2019 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Leovardia 1 za SC | 3 - 3 | |
19-10-2019 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Rijperkerk 1 | 1 - 1 | |
19-10-2019 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Ropta Boys 1 | 2 - 2 | |
19-10-2019 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Rottevalle 1 | 1 - 2 | |
06 | 26-10-2019 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Berlikum 1 SC | 3 - 2 |
26-10-2019 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Minnertsga 1 | 0 - 0 | |
26-10-2019 14:30 | Rottevalle 1 | - | Waskemeer 1 | 4 - 2 | |
26-10-2019 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Twijzel 1 SC | 4 - 1 | |
26-10-2019 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Grootegast 1 FC | 2 - 3 | |
26-10-2019 15:00 | ONT 1 | - | Wykels Hallum 1 | 3 - 3 | |
26-10-2019 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Anjum 1 | 3 - 1 | |
07 | 02-11-2019 14:00 | Waskemeer 1 | - | Ropta Boys 1 | 2 - 2 |
02-11-2019 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Rottevalle 1 | 2 - 3 | |
02-11-2019 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Veenhuizen 1 | 4 - 3 | |
02-11-2019 14:30 | Minnertsga 1 | - | Leovardia 1 za SC | 1 - 2 | |
02-11-2019 14:30 | Anjum 1 | - | Rijperkerk 1 | 2 - 2 | |
02-11-2019 15:00 | Grootegast 1 FC | - | ONT 1 | 1 - 0 | |
08 | 09-11-2019 14:30 | Rottevalle 1 | - | Anjum 1 | 7 - 4 |
09-11-2019 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Ropta Boys 1 | 2 - 1 | |
09-11-2019 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Wykels Hallum 1 | 3 - 0 | |
09-11-2019 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Waskemeer 1 | 1 - 2 | |
09-11-2019 14:30 | Minnertsga 1 | - | Twijzel 1 SC | 0 - 0 | |
09-11-2019 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Grootegast 1 FC | 5 - 2 | |
09-11-2019 15:00 | ONT 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 5 - 3 | |
09 | 23-11-2019 14:00 | Waskemeer 1 | - | Twijzel 1 SC | 3 - 0 |
23-11-2019 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Berlikum 1 SC | 2 - 4 | |
23-11-2019 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Minnertsga 1 | 6 - 1 | |
23-11-2019 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Leovardia 1 za SC | 0 - 2 | |
23-11-2019 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Rijperkerk 1 | 0 - 2 | |
23-11-2019 15:00 | ONT 1 | - | Rottevalle 1 | 3 - 2 | |
23-11-2019 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Anjum 1 | 1 - 1 | |
10 | 30-11-2019 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Grootegast 1 FC | 3 - 0 |
30-11-2019 14:30 | Anjum 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 4 - 0 | |
30-11-2019 14:30 | Rottevalle 1 | - | Ropta Boys 1 | 3 - 2 | |
30-11-2019 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Wykels Hallum 1 | 1 - 4 | |
30-11-2019 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Veenhuizen 1 | 3 - 0 | |
30-11-2019 14:30 | Berlikum 1 SC | - | ONT 1 | 3 - 2 | |
30-11-2019 14:30 | Minnertsga 1 | - | Waskemeer 1 | 2 - 1 | |
11 | 07-12-2019 14:30 | Grootegast 1 FC | - | Veenhuizen 1 | 3 - 3 |
07-12-2019 14:30 | Anjum 1 | - | Twijzel 1 SC | 1 - 3 | |
07-12-2019 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Rottevalle 1 | 1 - 1 | |
07-12-2019 15:00 | ONT 1 | - | Rijperkerk 1 | 2 - 4 | |
07-12-2019 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Minnertsga 1 | 1 - 3 | |
12 | 14-12-2019 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Anjum 1 | 2 - 1 |
14-12-2019 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | ONT 1 | 3 - 1 | |
14-12-2019 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Grootegast 1 FC | 2 - 1 | |
14-12-2019 14:30 | Rottevalle 1 | - | Rijperkerk 1 | 0 - 6 | |
14-12-2019 14:30 | Minnertsga 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 2 - 1 | |
14-12-2019 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Ropta Boys 1 | 3 - 1 | |
07 | 21-12-2019 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 4 - 2 |
11 | 18-01-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Leovardia 1 za SC | 1 - 2 |
13 | 25-01-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Waskemeer 1 | 0 - 0 |
25-01-2020 14:30 | ONT 1 | - | Veenhuizen 1 | 1 - 4 | |
25-01-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Minnertsga 1 | 1 - 1 | |
25-01-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Leovardia 1 za SC | 1 - 10 | |
25-01-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Berlikum 1 SC | 4 - 1 | |
25-01-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Wykels Hallum 1 | 1 - 0 | |
25-01-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Twijzel 1 SC | 2 - 3 | |
14 | 01-02-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Grootegast 1 FC | 3 - 1 |
01-02-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Ropta Boys 1 | 4 - 0 | |
01-02-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | ONT 1 | 4 - 0 | |
01-02-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Rijperkerk 1 | 1 - 4 | |
01-02-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 2 - 1 | |
01-02-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Rottevalle 1 | 1 - 1 | |
15 | 08-02-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Ropta Boys 1 | 5 - 1 |
08-02-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Veenhuizen 1 | 1 - 2 | |
08-02-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Wykels Hallum 1 | 0 - 3 | |
08-02-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Twijzel 1 SC | 2 - 0 | |
08-02-2020 15:00 | ONT 1 | - | Waskemeer 1 | 5 - 1 | |
08-02-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Leovardia 1 za SC | 0 - 0 | |
08-02-2020 17:00 | Berlikum 1 SC | - | Minnertsga 1 | 0 - 0 | |
16 | 15-02-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Berlikum 1 SC | 1 - 1 |
15-02-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Rijperkerk 1 | 2 - 1 | |
15-02-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Rottevalle 1 | 1 - 2 | |
15-02-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Anjum 1 | 2 - 1 | |
15-02-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | ONT 1 | 2 - 0 | |
29-02-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Grootegast 1 FC | 0 - 1 | |
17 | 07-03-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Twijzel 1 SC | 1 - 2 |
07-03-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Waskemeer 1 | 2 - 1 | |
07-03-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Veenhuizen 1 | 0 - 3 | |
07-03-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Wykels Hallum 1 | 1 - 4 | |
07-03-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Leovardia 1 za SC | 1 - 2 | |
07-03-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Haulerwijk 1 sv za | 1 - 2 | |
07-03-2020 15:00 | ONT 1 | - | Ropta Boys 1 | 0 - 1 | |
18 | 14-03-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Rottevalle 1 | - - - |
14-03-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
14-03-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
14-03-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
14-03-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Minnertsga 1 | - - - | |
14-03-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | ONT 1 | - - - | |
14-03-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
19 | 21-03-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - |
21-03-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
21-03-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Anjum 1 | - - - | |
21-03-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Minnertsga 1 | - - - | |
21-03-2020 15:00 | ONT 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
21-03-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Waskemeer 1 | - - - | |
21-03-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
20 | 28-03-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - |
28-03-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
28-03-2020 14:30 | Anjum 1 | - | ONT 1 | - - - | |
28-03-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
28-03-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Rottevalle 1 | - - - | |
28-03-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
28-03-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
21 | 04-04-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Anjum 1 | - - - |
04-04-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Waskemeer 1 | - - - | |
04-04-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
04-04-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Rottevalle 1 | - - - | |
04-04-2020 15:00 | ONT 1 | - | Minnertsga 1 | - - - | |
04-04-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
04-04-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
14 | 11-04-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Anjum 1 | - - - |
16 | 11-04-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - |
12 | 13-04-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - |
22 | 18-04-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Wykels Hallum 1 | - - - |
18-04-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Anjum 1 | - - - | |
18-04-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Waskemeer 1 | - - - | |
18-04-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | ONT 1 | - - - | |
18-04-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
18-04-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
18-04-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
23 | 25-04-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - |
25-04-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Minnertsga 1 | - - - | |
25-04-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
25-04-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Rottevalle 1 | - - - | |
25-04-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
25-04-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
25-04-2020 15:00 | ONT 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
11 | 02-05-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - |
24 | 09-05-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - |
09-05-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
09-05-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
09-05-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Anjum 1 | - - - | |
09-05-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Waskemeer 1 | - - - | |
09-05-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | ONT 1 | - - - | |
09-05-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
25 | 16-05-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Minnertsga 1 | - - - |
16-05-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
16-05-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
16-05-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
16-05-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
16-05-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Rottevalle 1 | - - - | |
16-05-2020 15:00 | ONT 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
26 | 23-05-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - |
23-05-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
23-05-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
23-05-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
23-05-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Anjum 1 | - - - | |
23-05-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Waskemeer 1 | - - - | |
23-05-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | ONT 1 | - - - |
04-06-2022 14:30 u | |||||
Anjum 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 1 - 2 | ||
Wykels Hallum 1 | - | Berlikum 1 SC | 1 - 1 | ||
Waskemeer 1 | - | Twijzel 1 SC | 0 - 3 | ||
Grootegast 1 FC | - | Veenhuizen 1 | 5 - 0 | ||
Rijperkerk 1 | - | Leovardia 1 za SC | 3 - 3 | ||
Ropta Boys 1 | - | Minnertsga 1 | 3 - 1 | ||
ONT 1 | - | Rottevalle 1 | 7 - 0 | ||
28-05-2022 14:30 u | |||||
Twijzel 1 SC | - | Grootegast 1 FC | 2 - 0 | ||
Rottevalle 1 | - | Ropta Boys 1 | 1 - 3 | ||
Leovardia 1 za SC | - | Wykels Hallum 1 | 5 - 1 | ||
Berlikum 1 SC | - | Anjum 1 | 8 - 1 | ||
Minnertsga 1 | - | Rijperkerk 1 | 0 - 4 | ||
Haulerwijk 1 sv za | - | Waskemeer 1 | 3 - 1 | ||
Veenhuizen 1 | - | ONT 1 | 1 - 8 | ||
21-05-2022 15:00 u | |||||
ONT 1 | - | Leovardia 1 za SC | 2 - 1 | ||
Ropta Boys 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 2 - 3 | ||
21-05-2022 14:30 u | |||||
Anjum 1 | - | Minnertsga 1 | 0 - 1 | ||
Grootegast 1 FC | - | Rottevalle 1 | 1 - 3 | ||
Rijperkerk 1 | - | Berlikum 1 SC | 1 - 3 | ||
Wykels Hallum 1 | - | Twijzel 1 SC | 5 - 2 | ||
21-05-2022 14:00 u | |||||
Waskemeer 1 | - | Veenhuizen 1 | 1 - 1 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: