01 | 22-09-2018 14:30 | PKC '83 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 4 - 3 |
22-09-2018 14:30 | Winsum 1 | - | Bedum sv 1 | 3 - 1 | |
22-09-2018 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Olde Veste '54 1 | 2 - 4 | |
22-09-2018 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 0 - 2 | |
22-09-2018 14:45 | Balk 1 | - | HZVV 1 | 0 - 3 | |
22-09-2018 15:00 | Gorecht 1 | - | Groningen 1 vv | 2 - 2 | |
22-09-2018 15:00 | Zeerobben 1 | - | Drachtster Boys 1 | 0 - 4 | |
02 | 29-09-2018 14:30 | Groningen 1 vv | - | Noordscheschut 1 | 3 - 2 |
29-09-2018 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Broekster Boys 1 | 7 - 0 | |
29-09-2018 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Winsum 1 | 0 - 2 | |
29-09-2018 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Zeerobben 1 | 3 - 2 | |
29-09-2018 15:00 | HZVV 1 | - | Gorecht 1 | 6 - 1 | |
29-09-2018 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Balk 1 | 2 - 0 | |
29-09-2018 15:00 | Bedum sv 1 | - | PKC '83 1 | 0 - 3 | |
03 | 06-10-2018 14:30 | Groningen 1 vv | - | Drachtster Boys 1 | 2 - 3 |
06-10-2018 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 2 - 3 | |
06-10-2018 14:30 | Winsum 1 | - | HZVV 1 | 0 - 2 | |
06-10-2018 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Gorecht 1 | 4 - 5 | |
06-10-2018 14:30 | PKC '83 1 | - | Balk 1 | 0 - 1 | |
06-10-2018 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 1 - 2 | |
06-10-2018 15:00 | Zeerobben 1 | - | Bedum sv 1 | 0 - 2 | |
04 | 13-10-2018 14:30 | Balk 1 | - | Zeerobben 1 | 2 - 2 |
13-10-2018 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Olde Veste '54 1 | 3 - 2 | |
13-10-2018 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Broekster Boys 1 | 3 - 2 | |
13-10-2018 15:00 | Gorecht 1 | - | Winsum 1 | 1 - 3 | |
13-10-2018 15:00 | Bedum sv 1 | - | Groningen 1 vv | 2 - 1 | |
13-10-2018 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Noordscheschut 1 | 1 - 1 | |
13-10-2018 15:00 | HZVV 1 | - | PKC '83 1 | 2 - 1 | |
05 | 20-10-2018 14:30 | PKC '83 1 | - | Drachtster Boys 1 | 4 - 3 |
20-10-2018 14:30 | Winsum 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 1 - 1 | |
20-10-2018 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Bedum sv 1 | 2 - 1 | |
20-10-2018 14:30 | Groningen 1 vv | - | Olde Veste '54 1 | 4 - 2 | |
20-10-2018 15:00 | Zeerobben 1 | - | Noordscheschut 1 | 1 - 1 | |
20-10-2018 15:00 | Gorecht 1 | - | Balk 1 | 1 - 1 | |
20-10-2018 15:00 | HZVV 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 4 - 2 | |
06 | 27-10-2018 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Broekster Boys 1 | 2 - 1 |
27-10-2018 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Gorecht 1 | 5 - 2 | |
27-10-2018 14:45 | Balk 1 | - | Winsum 1 | 1 - 0 | |
27-10-2018 15:00 | Bedum sv 1 | - | HZVV 1 | 1 - 3 | |
27-10-2018 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Zeerobben 1 | 1 - 2 | |
27-10-2018 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Groningen 1 vv | 4 - 1 | |
27-10-2018 17:00 | Olde Veste '54 1 | - | PKC '83 1 | 1 - 1 | |
07 | 03-11-2018 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Olde Veste '54 1 | 0 - 7 |
03-11-2018 14:30 | PKC '83 1 | - | Noordscheschut 1 | 4 - 0 | |
03-11-2018 14:30 | Winsum 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 1 - 0 | |
03-11-2018 14:45 | Balk 1 | - | Bedum sv 1 | 1 - 1 | |
03-11-2018 15:00 | Zeerobben 1 | - | Groningen 1 vv | 3 - 1 | |
03-11-2018 15:00 | HZVV 1 | - | Drachtster Boys 1 | 3 - 0 | |
03-11-2018 15:00 | Gorecht 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 4 - 0 | |
08 | 17-11-2018 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Balk 1 | 2 - 1 |
17-11-2018 14:30 | Groningen 1 vv | - | Broekster Boys 1 | 5 - 1 | |
17-11-2018 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Winsum 1 | 0 - 1 | |
17-11-2018 15:00 | Bedum sv 1 | - | Gorecht 1 | 6 - 1 | |
17-11-2018 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | PKC '83 1 | 2 - 0 | |
17-11-2018 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | HZVV 1 | 0 - 6 | |
17-11-2018 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Zeerobben 1 | 8 - 0 | |
09 | 24-11-2018 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 3 - 3 |
24-11-2018 14:30 | Winsum 1 | - | PKC '83 1 | 5 - 3 | |
24-11-2018 14:45 | Balk 1 | - | Olde Veste '54 1 | 2 - 1 | |
24-11-2018 15:00 | Gorecht 1 | - | Zeerobben 1 | 1 - 2 | |
24-11-2018 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Groningen 1 vv | 1 - 2 | |
24-11-2018 15:00 | Bedum sv 1 | - | Noordscheschut 1 | 0 - 1 | |
24-11-2018 15:00 | HZVV 1 | - | Broekster Boys 1 | 1 - 2 | |
10 | 01-12-2018 14:30 | PKC '83 1 | - | Gorecht 1 | 6 - 1 |
01-12-2018 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Balk 1 | 3 - 0 | |
01-12-2018 14:30 | Groningen 1 vv | - | HZVV 1 | 2 - 2 | |
01-12-2018 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Drachtster Boys 1 | 2 - 1 | |
01-12-2018 15:00 | Zeerobben 1 | - | Winsum 1 | 2 - 2 | |
01-12-2018 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 5 - 1 | |
01-12-2018 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Bedum sv 1 | 3 - 3 | |
11 | 08-12-2018 14:30 | Winsum 1 | - | Broekster Boys 1 | 3 - 1 |
08-12-2018 14:30 | PKC '83 1 | - | Zeerobben 1 | 4 - 2 | |
08-12-2018 14:45 | Balk 1 | - | Groningen 1 vv | 2 - 0 | |
08-12-2018 15:00 | Bedum sv 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 0 - 3 | |
08-12-2018 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Drachtster Boys 1 | 0 - 0 | |
08-12-2018 15:00 | Gorecht 1 | - | Olde Veste '54 1 | 1 - 1 | |
08-12-2018 15:00 | HZVV 1 | - | Noordscheschut 1 | 4 - 1 | |
12 | 15-12-2018 14:00 | Drachtster Boys 1 | - | Bedum sv 1 | 5 - 3 |
15-12-2018 14:30 | Broekster Boys 1 | - | PKC '83 1 | 2 - 1 | |
15-12-2018 14:30 | Groningen 1 vv | - | Winsum 1 | 2 - 3 | |
15-12-2018 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Gorecht 1 | 1 - 3 | |
15-12-2018 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 4 - 0 | |
15-12-2018 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Balk 1 | 3 - 3 | |
15-12-2018 15:00 | Zeerobben 1 | - | HZVV 1 | 1 - 2 | |
13 | 19-01-2019 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Zeerobben 1 | 4 - 1 |
19-01-2019 14:45 | Balk 1 | - | Drachtster Boys 1 | 0 - 1 | |
19-01-2019 15:00 | Gorecht 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 3 - 7 | |
19-01-2019 15:00 | HZVV 1 | - | Olde Veste '54 1 | 2 - 1 | |
22-01-2019 20:00 | Bedum sv 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 2 - 0 | |
15 | 02-02-2019 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Groningen 1 vv | 1 - 1 |
02-02-2019 14:30 | Balk 1 | - | Noordscheschut 1 | 0 - 1 | |
02-02-2019 14:30 | Winsum 1 | - | Drachtster Boys 1 | 1 - 2 | |
02-02-2019 14:30 | PKC '83 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 2 - 5 | |
02-02-2019 15:00 | Zeerobben 1 | - | Olde Veste '54 1 | 0 - 3 | |
02-02-2019 15:00 | Gorecht 1 | - | Bedum sv 1 | 1 - 1 | |
02-02-2019 15:00 | HZVV 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 5 - 0 | |
16 | 09-02-2019 14:30 | Groningen 1 vv | - | Gorecht 1 | 1 - 1 |
09-02-2019 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Zeerobben 1 | 1 - 1 | |
09-02-2019 15:00 | HZVV 1 | - | Balk 1 | 3 - 1 | |
09-02-2019 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | PKC '83 1 | 4 - 0 | |
09-02-2019 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Noordscheschut 1 | 2 - 2 | |
09-02-2019 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Broekster Boys 1 | 4 - 2 | |
09-02-2019 15:00 | Bedum sv 1 | - | Winsum 1 | 1 - 1 | |
17 | 16-02-2019 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Groningen 1 vv | 1 - 2 |
16-02-2019 14:30 | Winsum 1 | - | Olde Veste '54 1 | 0 - 2 | |
16-02-2019 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Drachtster Boys 1 | 1 - 1 | |
16-02-2019 14:30 | PKC '83 1 | - | Bedum sv 1 | 0 - 0 | |
16-02-2019 14:45 | Balk 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 2 - 0 | |
16-02-2019 15:00 | Gorecht 1 | - | HZVV 1 | 0 - 3 | |
16-02-2019 15:00 | Zeerobben 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 1 - 6 | |
13 | 23-02-2019 14:30 | Winsum 1 | - | Noordscheschut 1 | 1 - 0 |
02-03-2019 14:30 | PKC '83 1 | - | Groningen 1 vv | 3 - 2 | |
18 | 09-03-2019 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Zeerobben 1 | 3 - 1 |
09-03-2019 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | PKC '83 1 | 2 - 2 | |
09-03-2019 14:45 | Balk 1 | - | Gorecht 1 | 1 - 0 | |
09-03-2019 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Winsum 1 | 1 - 2 | |
09-03-2019 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Groningen 1 vv | 4 - 1 | |
09-03-2019 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | HZVV 1 | 3 - 3 | |
09-03-2019 15:00 | Bedum sv 1 | - | Broekster Boys 1 | 0 - 1 | |
19 | 16-03-2019 14:30 | Groningen 1 vv | - | Oranje Nassau G 1 | 1 - 2 |
16-03-2019 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Noordscheschut 1 | 1 - 3 | |
16-03-2019 15:00 | Gorecht 1 | - | Drachtster Boys 1 | 1 - 2 | |
16-03-2019 15:00 | HZVV 1 | - | Bedum sv 1 | 8 - 1 | |
16-03-2019 15:00 | Zeerobben 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 2 - 0 | |
20 | 23-03-2019 14:30 | Groningen 1 vv | - | PKC '83 1 | 4 - 3 |
23-03-2019 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Winsum 1 | 1 - 2 | |
23-03-2019 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Balk 1 | 0 - 3 | |
23-03-2019 15:00 | Zeerobben 1 | - | Broekster Boys 1 | 3 - 2 | |
23-03-2019 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Bedum sv 1 | 0 - 3 | |
23-03-2019 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Gorecht 1 | 2 - 2 | |
23-03-2019 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | HZVV 1 | 2 - 4 | |
14 | 30-03-2019 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | HZVV 1 | 0 - 4 |
30-03-2019 14:30 | Noordscheschut 1 | - | PKC '83 1 | 3 - 2 | |
30-03-2019 14:30 | Groningen 1 vv | - | Zeerobben 1 | 0 - 4 | |
30-03-2019 15:00 | Bedum sv 1 | - | Balk 1 | 0 - 0 | |
30-03-2019 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Broekster Boys 1 | 1 - 3 | |
30-03-2019 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Winsum 1 | 4 - 0 | |
30-03-2019 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Gorecht 1 | 1 - 2 | |
21 | 06-04-2019 14:30 | PKC '83 1 | - | Broekster Boys 1 | 3 - 4 |
06-04-2019 14:30 | Winsum 1 | - | Groningen 1 vv | 4 - 2 | |
06-04-2019 14:45 | Balk 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 1 - 2 | |
06-04-2019 15:00 | Gorecht 1 | - | Noordscheschut 1 | 1 - 3 | |
06-04-2019 15:00 | Bedum sv 1 | - | Drachtster Boys 1 | 2 - 0 | |
06-04-2019 15:00 | HZVV 1 | - | Zeerobben 1 | 3 - 1 | |
06-04-2019 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Olde Veste '54 1 | 0 - 4 | |
22 | 13-04-2019 14:30 | Groningen 1 vv | - | Balk 1 | 1 - 3 |
13-04-2019 14:30 | Noordscheschut 1 | - | HZVV 1 | 3 - 2 | |
13-04-2019 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Winsum 1 | 0 - 1 | |
13-04-2019 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 1 - 4 | |
13-04-2019 15:00 | Zeerobben 1 | - | PKC '83 1 | 3 - 2 | |
13-04-2019 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Bedum sv 1 | 2 - 2 | |
13-04-2019 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Gorecht 1 | 3 - 0 | |
23 | 20-04-2019 14:30 | Drachtster Boys 1 | - | Noordscheschut 1 | 1 - 0 |
20-04-2019 14:30 | Winsum 1 | - | Zeerobben 1 | 1 - 2 | |
20-04-2019 14:45 | Balk 1 | - | Broekster Boys 1 | 1 - 0 | |
20-04-2019 15:00 | HZVV 1 | - | Groningen 1 vv | 11 - 2 | |
20-04-2019 15:00 | Bedum sv 1 | - | Olde Veste '54 1 | 2 - 3 | |
20-04-2019 15:00 | Gorecht 1 | - | PKC '83 1 | 2 - 1 | |
20-04-2019 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 0 - 2 | |
19 | 04-05-2019 14:30 | Winsum 1 | - | Balk 1 | 0 - 2 |
04-05-2019 14:30 | PKC '83 1 | - | Olde Veste '54 1 | 5 - 3 | |
24 | 11-05-2019 14:30 | Broekster Boys 1 | - | HZVV 1 | 1 - 2 |
11-05-2019 14:30 | Groningen 1 vv | - | Be Quick Dokkum 1 | 7 - 2 | |
11-05-2019 14:30 | PKC '83 1 | - | Winsum 1 | 2 - 1 | |
11-05-2019 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Bedum sv 1 | 1 - 0 | |
11-05-2019 15:00 | Zeerobben 1 | - | Gorecht 1 | 1 - 4 | |
11-05-2019 15:00 | Olde Veste '54 1 | - | Balk 1 | 1 - 3 | |
11-05-2019 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Drachtster Boys 1 | 1 - 3 | |
25 | 18-05-2019 15:00 | HZVV 1 | - | Winsum 1 | 6 - 2 |
18-05-2019 15:00 | Bedum sv 1 | - | Zeerobben 1 | 0 - 5 | |
18-05-2019 15:00 | Drachtster Boys 1 | - | Groningen 1 vv | 1 - 2 | |
18-05-2019 15:00 | Oranje Nassau G 1 | - | Olde Veste '54 1 | 1 - 2 | |
18-05-2019 15:00 | Be Quick Dokkum 1 | - | Noordscheschut 1 | 2 - 5 | |
18-05-2019 15:00 | Balk 1 | - | PKC '83 1 | 1 - 1 | |
18-05-2019 15:00 | Gorecht 1 | - | Broekster Boys 1 | 0 - 3 | |
26 | 25-05-2019 14:30 | Broekster Boys 1 | - | Be Quick Dokkum 1 | 0 - 0 |
25-05-2019 14:30 | Groningen 1 vv | - | Bedum sv 1 | 3 - 0 | |
25-05-2019 14:30 | Winsum 1 | - | Gorecht 1 | 3 - 2 | |
25-05-2019 14:30 | Zeerobben 1 | - | Balk 1 | 4 - 3 | |
25-05-2019 14:30 | PKC '83 1 | - | HZVV 1 | 2 - 5 | |
25-05-2019 14:30 | Olde Veste '54 1 | - | Drachtster Boys 1 | 4 - 3 | |
25-05-2019 14:30 | Noordscheschut 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 2 - 0 |
04-06-2022 15:00 u | |||||
Leeuwarder Zwaluwen 1 | - | Groningen 1 vv | 9 - 1 | ||
Olde Veste '54 1 | - | Burgum FC 1 | 3 - 0 | ||
PKC '83 1 | - | Balk 1 | 0 - 2 | ||
Pelikaan S 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 3 - 3 | ||
WHC 1 | - | Drachtster Boys 1 | 3 - 3 | ||
Blauw Wit '34 1 | - | Zeerobben 1 | 3 - 0 | ||
Broekster Boys 1 | - | Winsum 1 | 3 - 1 | ||
28-05-2022 15:00 u | |||||
Zeerobben 1 | - | Pelikaan S 1 | 4 - 2 | ||
Winsum 1 | - | Leeuwarder Zwaluwen 1 | 0 - 3 | ||
Groningen 1 vv | - | Olde Veste '54 1 | 0 - 6 | ||
Balk 1 | - | Blauw Wit '34 1 | 0 - 3 | ||
Drachtster Boys 1 | - | Broekster Boys 1 | 0 - 5 | ||
Burgum FC 1 | - | PKC '83 1 | 2 - 1 | ||
Oranje Nassau G 1 | - | WHC 1 | 2 - 2 | ||
21-05-2022 15:00 u | |||||
Olde Veste '54 1 | - | Balk 1 | 5 - 1 | ||
Pelikaan S 1 | - | Drachtster Boys 1 | 4 - 0 | ||
Blauw Wit '34 1 | - | Winsum 1 | 3 - 0 | ||
21-05-2022 14:30 u | |||||
WHC 1 | - | Groningen 1 vv | 3 - 0 | ||
Leeuwarder Zwaluwen 1 | - | Burgum FC 1 | 0 - 0 | ||
PKC '83 1 | - | Oranje Nassau G 1 | 6 - 3 | ||
Broekster Boys 1 | - | Zeerobben 1 | 2 - 1 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: